• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Дом комфорт подав до суду

  • Автор теми Mria
  • Дата початку
  • Відповіді 20
  • Перегляди 2K

Mria

Форумчанин
Реєстрація
19 Жов 2021
Дописи
104
Реакції
18
Бали
1,800
UAH
10.00
Ваш пол
Женский
Mria не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня всім! Сьогодні дом комфорт сказав що подали до суду ,хоча ми спілкувалися 1.12 і була домовленість платити кожну неділю по 500 грн ,але інша їхня співробітниця сказала що подали до суду бо їм цього не достатньо. На судовій владі перевіряла себе немає , це вони мене дурять чи як ?
 
Доброго дня всім! Сьогодні дом комфорт сказав що подали до суду
Казати можно що завгодно.
Коли саме подали сказали?
,хоча ми спілкувалися 1.12 і була домовленість платити кожну неділю по 500 грн
Це за які послуги?
,але інша їхня співробітниця сказала що подали до суду бо їм цього не достатньо.
Жадна якась... мабуть хотіла 600
На судовій владі перевіряла себе немає , це вони мене дурять чи як ?
Ось і відповідь.
 
Останнє редагування:
Доброго дня всім! Сьогодні дом комфорт сказав що подали до суду ,хоча ми спілкувалися 1.12 і була домовленість платити кожну неділю по 500 грн ,але інша їхня співробітниця сказала що подали до суду бо їм цього не достатньо. На судовій владі перевіряла себе немає , це вони мене дурять чи як ?
Причому конкретно дурять.
 
Казати можно що завгодно.
Коли саме пдали сказали?

Це за які послуги?

Жадна якась... мабуть хотіла 600

Ось і відповідь.
Сказали 23.11 подали до суду ,хоча 1.12 була домовленість про оплату по 500 грн раз в тиждень
 
Сказали 23.11 подали до суду ,хоча 1.12 була домовленість про оплату по 500 грн раз в тиждень
Эти 500 гривен вы будете просто выбрасывать на ветер!!! Телефонных договоренностей не бывает. Только гарантийное письмо!
 
Доброго дня всім! Сьогодні дом комфорт сказав що подали до суду ,хоча ми спілкувалися 1.12 і була домовленість платити кожну неділю по 500 грн ,але інша їхня співробітниця сказала що подали до суду бо їм цього не достатньо. На судовій владі перевіряла себе немає , це вони мене дурять чи як ?
1. Перестаньте платити по 500грн. Це не має сенсу.
2. Запропонуйте їм повернути товар.

Суд мав би сповістити про позов. Не звонілка, а саме суд.
Наступного разу при спілкуванні повідомте їм, що товар повернуто і послухайте реакцію. Буде цікаво.
 
1. Перестаньте платити по 500грн. Це не має сенсу.
2. Запропонуйте їм повернути товар.

Суд мав би сповістити про позов. Не звонілка, а саме суд.
Наступного разу при спілкуванні повідомте їм, що товар повернуто і послухайте реакцію. Буде цікаво.
Дякую за пораду ,так і зроблю
 
Доброго дня всім! Сьогодні дом комфорт сказав що подали до суду ,хоча ми спілкувалися 1.12 і була домовленість платити кожну неділю по 500 грн ,але інша їхня співробітниця сказала що подали до суду бо їм цього не достатньо. На судовій владі перевіряла себе немає , це вони мене дурять чи як ?
Лякають. Якщо б вони подали до суду, то дані вже були б на судовій владі, тим паче якщо вони 23.11 подали як вони сказали.
 


У меня так сделала кума. Позвонила, сказала, что платить нет возможности, хочу вернуть товар. Сказали-приедем, заберем. И по сей день.
Сьогодні телефонували що на суд подадуть до кінця місяця і що позовна сума буде 150 тис ,якщо оплачу 40 тис то не буде суду
Можливо є тут в кого з ними був суд ,або юрист який мені зможе допомогти з ними вирішити питання ,бо платити ще 40 тис в мене немає бажання
 
Сьогодні телефонували що на суд подадуть до кінця місяця і що позовна сума буде 150 тис ,якщо оплачу 40 тис то не буде суду
Можливо є тут в кого з ними був суд ,або юрист який мені зможе допомогти з ними вирішити питання ,бо платити ще 40 тис в мене немає бажання
Для початку дочекайтесь суду та отримайте документи. А там, вже до юриста.
 
Реально виграти суд з будь ким)))
треба бачити позов, додатки до нього і тоді можна буде говорити предметно.
Да там працюють якісь дeбіли ,вранці говорили за суд ,після обіду за оплату по списанню ,і ніякого суду не планують
 
Назад
Угорі Унизу