• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Домовилася про реструктуризацію на 4 день прострочки.

Вы в своем уме? Какими документами? ....усний звіт...та да... майте на нього право...
Уйду я подальше наверное...от этой темы.
Не всех больных война забрала.
Что то не то происходит
Это точно...))
 
Перший раз написала що в тяжкій фінансовій ситуації,не повелися.А потім написала слово,будь ласка війдіть в мою ситуацію і підіть мені на уступки. І сьогодні написали що мій кредит заморожують на 3 місяці і розбивають на частини.
Кому писали і як?
 
Перший раз написала що в тяжкій фінансовій ситуації,не повелися.А потім написала слово,будь ласка війдіть в мою ситуацію і підіть мені на уступки. І сьогодні написали що мій кредит заморожують на 3 місяці і розбивають на частини.
Куди ви їм писали?
Я зараз звязалася з адвокатом із нашого сайту.З Оленою Сергіївною і вже вчора підписала договір.Вказала її всі кредити і вона має мені допомогти.Просто алекс кредит їй не вписала тому рішила сама спробувати закрити.Буду надіятися що вона мені допоможе.Буду держати вас в курсі.
Адвокат працюватиме з вами ще до суда з мфо?
 
Не потрібно те Вам)))Повірте,не лізьте з Вашими тілами в те ярмо під назвою "реструктуризація"...
Реструктуризацію я і не хочу, я думала є можливість домовитись за саме тіло, але бачу що то фантастика, не знаю як дівчині це вдалось
 
Назад
Угорі Унизу