• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Домовилася про реструктуризацію на 4 день прострочки.

Я зараз звязалася з адвокатом із нашого сайту.З Оленою Сергіївною і вже вчора підписала договір.Вказала її всі кредити і вона має мені допомогти.Просто алекс кредит їй не вписала тому рішила сама спробувати закрити.Буду надіятися що вона мені допоможе.Буду держати вас в курсі.
Уже подымалась эта тема. А никто сейчас не обратил внимание? Что это Елена Сергеевна...
 
Юриста взяла із нашого сайту.Руденко Олена Сергіївна. Договір дуже довгий.В кратці.Вона має право спілкуватися з кредиторами,колекторами,укладати угоди,подавати заяви до правоохоронних органів за шантаж,укладання мирової,подавати докази,заявляти клопотання і відводи.Отримання письмових висновків.Оскаржувати незаконні рішення, дії чи бездіяльність.Своєчасно повідомляти мене про свої дії та переговори.Там багато що ще написано.
Я маю право на усний звіт після значимої процесуального дії.узгодження позиції про справу.забезпечувати документами та матеріалами.не маю права без узгодження самостійно щось рішати.
Я не піарю адвоката,я просто надіюся що вона мені справді допоможе.Хочу щоб ви були в курсі моїх обставин.Якщо все вийде.Тоді я буду її піарити)Бо розумію вас всіх,тому що в нас одна біда(Пока вона ще мені нічим не допомогла,тому і не можу її рекомендувати.
Вы описали подвид Захиста, и это уже для меня очень печально
 
Уже подымалась эта тема. А никто сейчас не обратил внимание? Что это Елена Сергеевна...
Я вроді вчора нічого поганого на неї не нарила)Ви щось знаєте про неї?Бо дуже чомусь повірила в неї.
 
Чому це звучить як лозунг партії? ?
:pardon:
Я вроді вчора нічого поганого на неї не нарила)Ви щось знаєте про неї?Бо дуже чомусь повірила в неї.
До чого тут погане щось?
Ви не спілкуватися із звонарями і закривати за тіло або тіло+адекватний процент можете самі безкоштовно!!!
 
:pardon:

До чого тут погане щось?
Ви не спілкуватися із звонарями і закривати за тіло або тіло+адекватний процент можете самі безкоштовно!!!
Единственный плюс от ответа адвоката на ранних сроках,это наверное, аргументирование юридически. Там ссылаясь на законы, постановления Верховного суда и тд. Но на скорость оборотов до тела это никак не повлияет
 
Единственный плюс от ответа адвоката на ранних сроках,это наверное, аргументирование юридически. Там ссылаясь на законы, постановления Верховного суда и тд. Но на скорость оборотов до тела это никак не повлияет
Повірте мені,якщо людина в цьому 0,то вона 0 і ніякого плюсу немає...можливо так ТС за спокій свій так хоче відкупитися,але ж його не буде!!!
 
Я на ранних сроках пыталась умничать, там перечитала кучу всего, законы записала, Ютюб пересмотрела (не срываем маски). Не помогло. За 2 месяца только милоан тело предложил и кредит7. И то.....это в честь праздников ???
 
Повірте мені,якщо людина в цьому 0,то вона 0 і ніякого плюсу немає...можливо так ТС за спокій свій так хоче відкупитися,але ж його не буде!!!
Те що спокою не буде, то це точно.
Вони ж ще ставлять переадресацію на себе.. І будеш тільки і слухати кожні 5 хвилин дзвінки (це в кращому випадку). Краще вже антиспам поставити. І то спокійніше буде
 
Ещё в начале, когда начались просрочки и с форумом я была не знакома, взяла и я две реструктуризации по глупости, май кредит и Алекс кредит, последние согласовали мне реструктуризацию день на 10,и зря, тут я то узнала что с этими легко договорится (
 
Те що спокою не буде, то це точно.
Вони ж ще ставлять переадресацію на себе.. І будеш тільки і слухати кожні 5 хвилин дзвінки (це в кращому випадку). Краще вже антиспам поставити. І то спокійніше буде
Я думала що коли вона на себе поставе переадрисацію то до мене дзвінків не буде!
 
Назад
Угорі Унизу