• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Домовитись на оплату кредита частинами

  • Автор теми Vik3
  • Дата початку
  • Відповіді 9
  • Перегляди 1K

Vik3

Форумчанин
Реєстрація
31 Бер 2020
Дописи
56
Реакції
14
Бали
2,565
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Vik3 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт,маю борг в кешбері чи хтось домовлявся на оплату частинами до просрочки,закрити за раз неможу так як за кордоном а пролонгація не варіант і звінків рідним нехотілось би хоча пані з їх компанії казала що на період війни нездійснюють звінки будь ласка відгукніться.
 
Привіт,маю борг в кешбері чи хтось домовлявся на оплату частинами до просрочки,закрити за раз неможу так як за кордоном а пролонгація не варіант і звінків рідним нехотілось би хоча пані з їх компанії казала що на період війни нездійснюють звінки будь ласка відгукніться.
До просрочки однозначно вони не підуть на оплату частинами
 
В кабінеті є можливість оформити реструктуризацію . Я оформила , один платіж зробила , далі не плачу , бо нема чим
 
Привіт,маю борг в кешбері чи хтось домовлявся на оплату частинами до просрочки,закрити за раз неможу так як за кордоном а пролонгація не варіант і звінків рідним нехотілось би хоча пані з їх компанії казала що на період війни нездійснюють звінки будь ласка відгукніться.
При оплаті частинами потрібно бути впевненим що в потрібний момент гроші будуть 100 відсотків, інакше попередні проплати просто сгорять. До просрочки мабудь не одне МФО не розіб'є борг на частини, вони в надії обдерти за раз і по більше. Навіть після просрочки не багато МФО сразу дають росрочку.
 
Сплачувала стабільно реструктурізацію ще до війни. У лютому мав бути останній платіж, який я не змогла внести, бо знаходилась на теріторії активних бойвих дій і було не до цього. Я попередила компанію, що сплачу пізніше, на що отримала відповідь, що реструктурізацію буде збережено. Але потім, коли я зв’язалась з компанією, щоб внести платіж - то мені відповіли, що її вже анульовано!!! Попросили у переписці надати підтвердження щодо домовленностей - і після того, як я їх надала - зникли з месенджеру. Наразі дзвонять, але не спілкуюсь з ними по телефону. По кредиту вже сплачено 3 тіла. Чи буде результат, якщо подати скаргу в НБУ?
 
Сплачувала стабільно реструктурізацію ще до війни. У лютому мав бути останній платіж, який я не змогла внести, бо знаходилась на теріторії активних бойвих дій і було не до цього. Я попередила компанію, що сплачу пізніше, на що отримала відповідь, що реструктурізацію буде збережено. Але потім, коли я зв’язалась з компанією, щоб внести платіж - то мені відповіли, що її вже анульовано!!! Попросили у переписці надати підтвердження щодо домовленностей - і після того, як я їх надала - зникли з месенджеру. Наразі дзвонять, але не спілкуюсь з ними по телефону. По кредиту вже сплачено 3 тіла. Чи буде результат, якщо подати скаргу в НБУ?
Вам точної відповіді ніхто не дасть.
Пишіть скаргу,можливо і все вийде.
Треба використовувати всі методи.
 
Сплачувала стабільно реструктурізацію ще до війни. У лютому мав бути останній платіж, який я не змогла внести, бо знаходилась на теріторії активних бойвих дій і було не до цього. Я попередила компанію, що сплачу пізніше, на що отримала відповідь, що реструктурізацію буде збережено. Але потім, коли я зв’язалась з компанією, щоб внести платіж - то мені відповіли, що її вже анульовано!!! Попросили у переписці надати підтвердження щодо домовленностей - і після того, як я їх надала - зникли з месенджеру. Наразі дзвонять, але не спілкуюсь з ними по телефону. По кредиту вже сплачено 3 тіла. Чи буде результат, якщо подати скаргу в НБУ?
Звичайно буде.Прикрепіть у зверненні всі наявні докази ваших домовленостей.
 
Назад
Угорі Унизу