• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditUp Домовитись з кредитором та оплатить тіло кредиту кількома частинами

Доброго дня чи можна з ними домовитись як себе зараз ведуть? Чи можна попросити тіло і розділити на кілька місяців? Чи дістають зараз? Просрочка вже майже 3 роки
У мене прострочка в них 2 роки, у травні домовилися що оплачую 50%тіла і закривають, але гарантійку не прислали і я не закрила його. Не ризикнула оплачувати. Тепер хочуть майже 4тис, на емейл шлють листи що зроблять ВН і поставлять на продзвон усіх кого знайдуть.
 
У мене прострочка в них 2 роки, у травні домовилися що оплачую 50%тіла і закривають, але гарантійку не прислали і я не закрила його. Не ризикнула оплачувати. Тепер хочуть майже 4тис, на емейл шлють листи що зроблять ВН і поставлять на продзвон усіх кого знайдуть.
І більше не турбують?
 
І більше не турбують?
Писали на емейл майже що дня, хотіли 3700грн. Останнє що їм написала то або оплачую 1500грн або вирішення питання через суд. Тоді погодилися на мої умови, скинули гарантійку. 24.12 оплатила, тепер чекаю на довідку про закриття
 
Писали на емейл майже що дня, хотіли 3700грн. Останнє що їм написала то або оплачую 1500грн або вирішення питання через суд. Тоді погодилися на мої умови, скинули гарантійку. 24.12 оплатила, тепер чекаю на довідку про закриття
Крім емейлу не турбували?
 
Писали на емейл майже що дня, хотіли 3700грн. Останнє що їм написала то або оплачую 1500грн або вирішення питання через суд. Тоді погодилися на мої умови, скинули гарантійку. 24.12 оплатила, тепер чекаю на довідку про закриття
Є у вас їх емейл?
 
Писали на емейл майже що дня, хотіли 3700грн. Останнє що їм написала то або оплачую 1500грн або вирішення питання через суд. Тоді погодилися на мої умови, скинули гарантійку. 24.12 оплатила, тепер чекаю на довідку про закриття
В итоге прислали справку о закрытии? В лк и в убки кредит закрыли?
 
Назад
Угорі Унизу