• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Домовленість з 18 мфо закрити кредит за тіло частинами

  • Автор теми Ania_0606
  • Дата початку
  • Відповіді 45
  • Перегляди 3K

Ania_0606

Форумчанин
Реєстрація
27 Лют 2023
Дописи
80
Реакції
24
Бали
133
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ania_0606 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, хочу домовитись про закриття кредитів в 18 мфо за тіло частинами таким листом на їхні електронні адреси:
"Добрий вечір, це пише вам ****. Хочу звернутися до вас з домовленістю про оплату кредиту частинами, або принаймі сплатити лише тіло. Наразі, у мене немає немає коштів, щоб оплатити повну суму з відсотками, або сплатити пролонгацію, так як зараз в мене фінансове становище нестабільне. "
Чи нормальне звернення до них?
 
Зазвичай якщо пишете Ви,то вони не згодні.Краще чекати від них пропозицій.
 
Не дуже. Не можна шарагам говорити , що у вас проблеми, нестабільне фінансове становище і тому подібне. Якщо домовлятися з ними за тіло, то говорити холодно і суворо " я такий то згоден віддати вам тіло кредиту, дайте гарантійний лист". Якщо шараги будуть возмущатися , то сказати " тоді йдіть нафік , я іншим заплачу". Якщо шарагам розказувати , що у вас там проблеми , то вони ще більше будуть на вас давити
 
Доброго дня, хочу домовитись про закриття кредитів в 18 мфо за тіло частинами таким листом на їхні електронні адреси:
"Добрий вечір, це пише вам ****. Хочу звернутися до вас з домовленістю про оплату кредиту частинами, або принаймі сплатити лише тіло. Наразі, у мене немає немає коштів, щоб оплатити повну суму з відсотками, або сплатити пролонгацію, так як зараз в мене фінансове становище нестабільне. "
Чи нормальне звернення до них?
Знаєте,що я вам скажу,стабільне чи нестабільне у вас фінансове положення,їм абсолютно поx*й.Розповідати,що у вас проблеми і давить на жалість,так собі варіант.Не чекайте від них слів підтримки.І чекайте,що вони скажуть Ну так,ви такий хороший зайомщик,а давайте ми вам спишемо всі відсотки,а ви тіло заплатите.Щоб заплатити тіло,треба пройти усі круги пекла,обзвони і тд.Якщо це початок прострочок,навіть не чекайте тіло кредиту.Мінімум-півроку,4 місяці .....якось так....
Доброго дня, хочу домовитись про закриття кредитів в 18 мфо за тіло частинами таким листом на їхні електронні адреси:
"Добрий вечір, це пише вам ****. Хочу звернутися до вас з домовленістю про оплату кредиту частинами, або принаймі сплатити лише тіло. Наразі, у мене немає немає коштів, щоб оплатити повну суму з відсотками, або сплатити пролонгацію, так як зараз в мене фінансове становище нестабільне. "
Чи нормальне звернення до них?
Якщо у вас наступає час пік ,коли вже всі мфо взяті-перевзяті на пролонгації,коли вже просто нема де брати гроші,щоб платити,скажи собі СТОП..Прийшов той час,зупинись.Перестань подавати сотні заявок,а може хтось таки та дасть хоч 1000... Знаємо,плавали..І якщо ще не вийшла в прострочки,налаштовуйся і виходь...міняй карти банківські,став блок звінків,якщо треба,змінюй номер,закривай соцмережі...ну,а далі що робити читай на форумі.
 
Останнє редагування:
Доброго дня, хочу домовитись про закриття кредитів в 18 мфо за тіло частинами таким листом на їхні електронні адреси:
"Добрий вечір, це пише вам ****. Хочу звернутися до вас з домовленістю про оплату кредиту частинами, або принаймі сплатити лише тіло. Наразі, у мене немає немає коштів, щоб оплатити повну суму з відсотками, або сплатити пролонгацію, так як зараз в мене фінансове становище нестабільне. "
Чи нормальне звернення до них?
Допустим,всі 18 МФО погодились))
Навіть за місяць ви зможете всі закрити?)?
 
Допустим,всі 18 МФО погодились))
Навіть за місяць ви зможете всі закрити?)?
Ну, за місяць точно ні)
Хоча б за півроку)
Ось від є грошей тишина вже 3 день і 3 день як я на прострочці, дзвонить поки робот з пропозицією пролонгувати, або закрити на вигідних умовах)
 
Ну, за місяць точно ні)
Хоча б за півроку)
Ось від є грошей тишина вже 3 день і 3 день як я на прострочці, дзвонить поки робот з пропозицією пролонгувати, або закрити на вигідних умовах)
Знаєте,писати щось їм взагалі ідея так собі.Працюйте,а закривати будете,коли вони самі дійдуть до "кондиції",і запропонують.
 
Ania_0606, ви розумієте,вони будуть бачити ,що ви хочете закрити і більше вас будуть діставати і не йти на поступки.
 
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Можливо.Але б я 10 разів перш подумала,чи писати їм якісь звернення, прохання.В зв'язку з тим що заборона на ВН,хто зна що ці шакали придумають.
 
Доброго дня, хочу домовитись про закриття кредитів в 18 мфо за тіло частинами таким листом на їхні електронні адреси:
"Добрий вечір, це пише вам ****. Хочу звернутися до вас з домовленістю про оплату кредиту частинами, або принаймі сплатити лише тіло. Наразі, у мене немає немає коштів, щоб оплатити повну суму з відсотками, або сплатити пролонгацію, так як зараз в мене фінансове становище нестабільне. "
Чи нормальне звернення до них?
Я писала така ж наївність була, з часом все зміниться, через місяців 3 відчуття, що почекають вони, будуть кошти можна подумати над пропозиціями за тіло кредиту , але не від усіх вони будуть.
 
Можливо.Але б я 10 разів перш подумала,чи писати їм якісь звернення, прохання.В зв'язку з тим що заборона на ВН,хто зна що ці шакали придумають.
Звичайно.
Навіщо лізти,поперед батька в пекло.
 
Ania_0606, ви розумієте,вони будуть бачити ,що ви хочете закрити і більше вас будуть діставати і не йти на поступки.
Ну якщо не з є грошима чи кредіт кассою, а там з більш менш нормальними (хоча сумніваюсь,що є нормальні)
Я писала така ж наївність була, з часом все зміниться, через місяців 3 відчуття, що почекають вони, будуть кошти можна подумати над пропозиціями за тіло кредиту , але не від усіх вони будуть.
Всі 3 місяці наярювали, а потім щось пропонували?
 
Ну якщо не з є грошима чи кредіт кассою, а там з більш менш нормальними (хоча сумніваюсь,що є нормальні)

Всі 3 місяці наярювали, а потім щось пропонували?
Маніфою пропонують, кредит плюс, кредит 7, Зе кредит, усі після 2 місяців. Я не платила тіло, бо були пролонгування і немає коштів і бажання, бо саме пролонгування збільшило мій борг перед мфо. Не витратила на себе, а накормила мфо. Дуже зла на себе , але нічого не змінити.
 
Ну добре, а якщо є грошам прямо сказати, я не погоджуюсь з відсотками, згідна платити тільки тіло і то частинами?
 
Ну добре, а якщо є грошам прямо сказати, я не погоджуюсь з відсотками, згідна платити тільки тіло і то частинами?
Як хочете , мені такого не пропонували. Навіть зараз кредитпромінвест хоче не менше ніж 1.5 тіла , суму до прострочення. Відразу усю суму. До речі саме е гроші на листи відповідають довго, якщо хочете з ними домовлятися то по телефону, і то треба мати сталеві нерви.
 
Назад
Угорі Унизу