• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Домовленість з 18 мфо закрити кредит за тіло частинами

  • Автор теми Ania_0606
  • Дата початку
  • Відповіді 45
  • Перегляди 4K
Ой-ой-ой. Можно подумать, что все форумчане говорят звонилкам правду;)
Думаю що жоден не сказав як є насправді.
А вообще, все люди врут. Это нормально.
Ні, це не нормально мій друже. Зовсім.
Але погоджуюсь, що так воно є. Без вийнятку.
 
Доброго дня, хочу домовитись про закриття кредитів в 18 мфо за тіло частинами таким листом на їхні електронні адреси:
"Добрий вечір, це пише вам ****. Хочу звернутися до вас з домовленістю про оплату кредиту частинами, або принаймі сплатити лише тіло. Наразі, у мене немає немає коштів, щоб оплатити повну суму з відсотками, або сплатити пролонгацію, так як зараз в мене фінансове становище нестабільне. "
Чи нормальне звернення до них?
Лучше собирать тело, звонить в конкретную контору и говорить, что готов закрыть сегодня за тело. Если нет, то другие согласятся. Ну в таком духе. Так будет более эффективно, чем Ваш вариант :) 18 контор закрывать частями - это плохой вариант. Двигайтесь от одной конторы к другой, закрывая за тело или около того, беря гарантийный лист перед оплатой.
Доброго дня, хочу домовитись про закриття кредитів в 18 мфо за тіло частинами таким листом на їхні електронні адреси:
"Добрий вечір, це пише вам ****. Хочу звернутися до вас з домовленістю про оплату кредиту частинами, або принаймі сплатити лише тіло. Наразі, у мене немає немає коштів, щоб оплатити повну суму з відсотками, або сплатити пролонгацію, так як зараз в мене фінансове становище нестабільне. "
Чи нормальне звернення до них?
Да и вообще, лучше, например, закрыть одну контору полностью, чем кинуть ту же сумму на три конторы. Ну условно. На душе будет приятно. А если всем кидать по чуть-чуть, то приятного будет мало. Вроде, заплатил, но сколько было займов, столько и осталось. Такое себе развлечение.
 
Доброго дня, хочу домовитись про закриття кредитів в 18 мфо за тіло частинами таким листом на їхні електронні адреси:
"Добрий вечір, це пише вам ****. Хочу звернутися до вас з домовленістю про оплату кредиту частинами, або принаймі сплатити лише тіло. Наразі, у мене немає немає коштів, щоб оплатити повну суму з відсотками, або сплатити пролонгацію, так як зараз в мене фінансове становище нестабільне. "
Чи нормальне звернення до них?
Євро Гроші, самі запропонували тіло на 10 місяців, Традиція те ж саме, Сос кредіт 80 % тіла одним платежем. Це звісно маленька , але перемога) три з 17 закрито)
 
Назад
Угорі Унизу