• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Домовленість з 18 мфо закрити кредит за тіло частинами

  • Автор теми Ania_0606
  • Дата початку
  • Відповіді 45
  • Перегляди 4K
Наразі, у мене немає немає коштів, щоб оплатити повну суму з відсотками, або сплатити пролонгацію, так як зараз в мене фінансове становище нестабільне. "
Чи нормальне звернення до них?
Все одно що просто сказати : я зараз не хочу, бо не маю настрою.
Вони це так і сприймуть.
 
Ну добре, а якщо є грошам прямо сказати, я не погоджуюсь з відсотками, згідна платити тільки тіло і то частинами?
Це погана ідея...на слова Я не погоджуюся з відсотками,вас вкриють матами в три етажі і ви собі зіпсуєте нерви.От з цими,точно такий номер не пройде.В мене вони вже 2,5 роки...і тільки зараз вони дійшли до кондиції і написали,А давайте закривать за тіло.Я і написала а давайте без давайте.Як я надумаю вам платити,я напишу...Почекають,2,5 роки чекали і ще почекають,скільки...в моєму списку на оплату вони перші ззаду.
 
Доброго дня, хочу домовитись про закриття кредитів в 18 мфо за тіло частинами таким листом на їхні електронні адреси:
"Добрий вечір, це пише вам ****. Хочу звернутися до вас з домовленістю про оплату кредиту частинами, або принаймі сплатити лише тіло. Наразі, у мене немає немає коштів, щоб оплатити повну суму з відсотками, або сплатити пролонгацію, так як зараз в мене фінансове становище нестабільне. "
Чи нормальне звернення до них?
Взагалі, дууууже погана ідея. Навіть, якщо 5 із 18 погодяться (чисто теоретично) вони дадуть конкретний строк на оплату тілом. Або зроблять реструктуризацію на всі хотєлки. Ви зможете закрити, наприклад 5 тіл за місяць? Ви зможете оплачувати реструктуризацію в 5 МФО і не прострочити жодного платежу? Повірте, ні. А таким листом ви просто даєте їм зелене світло, для терору та дзвінків. Тому, якщо хочете закривати - спочатку всіх в ігнор. А потім поступово, по одному МФО. Або чекайте від них пропозицій, або, назбирали на тіло - написали в шарагу готова закрити сьогодні за тіло. Ні? Тоді допобачення, закрию іншу. Головна помилка - домовлятися тоді, коли на руках немає коштів.
 
Те, кто-то согласятся за тело (мало кто, раз уж маленькая просрочка), скажут вам платить одной суммой сегодня-завтра. Разбить оплату тела на полгода никто не согласится в таком случае. Соглашаются только, если вы тяжелый случай для них (полный игнор, нет имущества, нет зарплаты, ни до кого не дозвониться), и то не все. Многие просто подадут в суд, и вас не спросят.
Про пролонгации даже не упоминайте им. Это трата денег, и услышав, что вы готовы пролонгировать, они схватятся за вас еще сильнее. Они сразу поймут, что вы боитесь их дозвонов, и прочих пакостей. И начнут с удвоенной силой на этой давить.
Соглашусь со всеми выше - не начинайте договариваться, пока нет денег на руках начать закрывать. У вас не получится договориться со всеми 18 мфо на реструктуризацию, которая вам будет удобна. Они не все одинаковые.
 
Ну, за місяць точно ні)
Хоча б за півроку)
Ось від є грошей тишина вже 3 день і 3 день як я на прострочці, дзвонить поки робот з пропозицією пролонгувати, або закрити на вигідних умовах)
У Єгроші під "вигідна умова" мається на увазі пролонгація. Вони мені таке робили...спочатку були 3 пролонгації, потім коли я вийшла на просрочку списались 12 тис з карти, а потім продали колектора і почалося пекло, погрози мені і родичам.
Це погана ідея...на слова Я не погоджуюся з відсотками,вас вкриють матами в три етажі і ви собі зіпсуєте нерви.От з цими,точно такий номер не пройде.В мене вони вже 2,5 роки...і тільки зараз вони дійшли до кондиції і написали,А давайте закривать за тіло.Я і написала а давайте без давайте.Як я надумаю вам платити,я напишу...Почекають,2,5 роки чекали і ще почекають,скільки...в моєму списку на оплату вони перші ззаду.
І весь цей час вас тероризували дзвінками? Чи з часом затихли?
 
Останнє редагування:
У Єгроші під "вигідна умова" мається на увазі пролонгація. Вони мені таке робили...спочатку були 3 пролонгації, потім коли я вийшла на просрочку списались 12 тис з карти, а потім продали колектора і почалося пекло, погрози мені і родичам.

І весь цей час вас тероризували дзвінками? Чи з часом затихли?
Вони спочатку подзвонили моїй мамі і сказали, що ось ми з вашою донькою не можемо зв'язатись і в неї прострочка, і потім одразу мені подзвонили десь в понеділок, сказали, що ось у вас прострочка, домовились за оплату на наступний день, але я не оплатила. Потім на наступний день домовились, що частково буду оплачувати: одну частину в цей день, решту тоді, коли в мені має прийти зарплата. І так як в мене прийшла маленька зп і + інші заборгованості перед іншими мфо, то я не змогла оплатити. Так що я не знаю чого чекати на наступному тижні від них чекати. Ще мене чекає жoпa на наступному тижні від фінх, аванскредіт, маніфою, майкредіт, кредіт7, мілоан, тенго ( я вже в них з минулого тижня в прострочці)
 
Вони спочатку подзвонили моїй мамі і сказали, що ось ми з вашою донькою не можемо зв'язатись і в неї прострочка, і потім одразу мені подзвонили десь в понеділок, сказали, що ось у вас прострочка, домовились за оплату на наступний день, але я не оплатила. Потім на наступний день домовились, що частково буду оплачувати: одну частину в цей день, решту тоді, коли в мені має прийти зарплата. І так як в мене прийшла маленька зп і + інші заборгованості перед іншими мфо, то я не змогла оплатити. Так що я не знаю чого чекати на наступному тижні від них чекати. Ще мене чекає жoпa на наступному тижні від фінх, аванскредіт, маніфою, майкредіт, кредіт7, мілоан, тенго ( я вже в них з минулого тижня в прострочці)
жoпa лікується повним ігнором. Дзвінки блокувати,смс не читати і буде Вам щастя
 
У Єгроші під "вигідна умова" мається на увазі пролонгація. Вони мені таке робили...спочатку були 3 пролонгації, потім коли я вийшла на просрочку списались 12 тис з карти, а потім продали колектора і почалося пекло, погрози мені і родичам.

І весь цей час вас тероризували дзвінками? Чи з часом затихли?
Ну,не буду вам писати,що все було в ажурі.В мене до 20???? МФО ,я вже не пам'ятаю скільки їх,то звісно перші півроку було гаряче.???Телефон був червоний,автодозвони,смс,листи.Через півроку вони стихли.Зараз активні єапб,фактор,інколи євоші звонять...Ну зараз я нічого не плачу і поки що не планую в найближчому майбутньому.
 
Ну,не буду вам писати,що все було в ажурі.В мене до 20???? МФО ,я вже не пам'ятаю скільки їх,то звісно перші півроку було гаряче.???Телефон був червоний,автодозвони,смс,листи.Через півроку вони стихли.Зараз активні єапб,фактор,інколи євоші звонять...Ну зараз я нічого не плачу і поки що не планую в найближчому майбутньому.
Доброго ранку,с ви з ЕАПБ спілкуєтеся,які умови пропонують?
 
Ну,не буду вам писати,що все було в ажурі.В мене до 20???? МФО ,я вже не пам'ятаю скільки їх,то звісно перші півроку було гаряче.???Телефон був червоний,автодозвони,смс,листи.Через півроку вони стихли.Зараз активні єапб,фактор,інколи євоші звонять...Ну зараз я нічого не плачу і поки що не планую в найближчому майбутньому.
А як себе фактор поводять? Оточення обдзвонюють? Якісь гарні пропозиції дають?
 
Вони спочатку подзвонили моїй мамі і сказали, що ось ми з вашою донькою не можемо зв'язатись і в неї прострочка, і потім одразу мені подзвонили десь в понеділок, сказали, що ось у вас прострочка, домовились за оплату на наступний день, але я не оплатила. Потім на наступний день домовились, що частково буду оплачувати: одну частину в цей день, решту тоді, коли в мені має прийти зарплата. І так як в мене прийшла маленька зп і + інші заборгованості перед іншими мфо, то я не змогла оплатити. Так що я не знаю чого чекати на наступному тижні від них чекати. Ще мене чекає жoпa на наступному тижні від фінх, аванскредіт, маніфою, майкредіт, кредіт7, мілоан, тенго ( я вже в них з минулого тижня в прострочці)
Не треба вірити телефонним домовленностям. А така часткова оплата - це фінасновий гріх;) Ви будете потроху платити, а вони будуть потроху нараховувати вам нові відсотки!!! Вам це цікаво?;)
Зібрали гроші на оплату маленького тіла (одна МФО), запропонуйте їм надати гарантійного листа, та закрийте питання з одним МФО (і так далі). Якщо не погодяться, запропонуйте те й саме другому маленькому МФО. Нехай самі змагаються, хто отримає гроші!!! І не треба їм писати ніяких листів, та щось пояснювати!
 
Доброго ранку,с ви з ЕАПБ спілкуєтеся,які умови пропонують?
Ніт....вже 2,5 роки не розмовляла з ними.Нічого не пропонують.Ці такі дотошні,на тіло їх дуже не розкрутиш.Вони жлобливі.
А як себе фактор поводять? Оточення обдзвонюють? Якісь гарні пропозиції дають?
ООО..вони в мене є.Викупили мабуть частину третю моїх кредитів.Інколи мені і мамі звонять.Ніхто з оточення не говорив.Але ці не буянили.Так,пару прозвонів.І все.З усіх,що я мала,я закрила смартівей.Навіть я їх не витримала.Але там і сума була невелика.А так чудили єгроші найбільше.
 
Доброго дня, хочу домовитись про закриття кредитів в 18 мфо за тіло частинами таким листом на їхні електронні адреси:
"Добрий вечір, це пише вам ****. Хочу звернутися до вас з домовленістю про оплату кредиту частинами, або принаймі сплатити лише тіло. Наразі, у мене немає немає коштів, щоб оплатити повну суму з відсотками, або сплатити пролонгацію, так як зараз в мене фінансове становище нестабільне. "
Чи нормальне звернення до них?
На даний момент кількість МФО зменшилась?
 
Не треба вірити телефонним домовленностям. А така часткова оплата - це фінасновий гріх;) Ви будете потроху платити, а вони будуть потроху нараховувати вам нові відсотки!!! Вам це цікаво?;)
Зібрали гроші на оплату маленького тіла (одна МФО), запропонуйте їм надати гарантійного листа, та закрийте питання з одним МФО (і так далі). Якщо не погодяться, запропонуйте те й саме другому маленькому МФО. Нехай самі змагаються, хто отримає гроші!!! І не треба їм писати ніяких листів, та щось пояснювати!
А погоджуються МФО якщо просрочка місяць + - за тіло?
 
Екатерин, малувато місяця, але всяке може бути.
 
А возможно ли МФО предоставить ложные сведенья об уничтоженном жилье? Чтобы получить право на закрытие на лояльных условиях
 
А возможно ли МФО предоставить ложные сведенья об уничтоженном жилье? Чтобы получить право на закрытие на лояльных условиях
Врать всегда можно. А вот предоставлять поддельные документы - статья.
 
Назад
Угорі Унизу