• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Допомога ЗСУ. Хлопці потребують допомоги

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрація
4 Січ 2022
Дописи
3
Реакції
4
Бали
278
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Малишанька не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт) я боржник уже як 2 роки. Маю 15 МФО( заборгованість) 3 місяця війни, дали мені зрозумити, що треба відкормлювати не мфо, а допомагати нашим ЗАХИСНИКАМ! Любі мої, якщо маєте лишні кошти, витрачайте їх на необхідне, а саме, тепловізори, броніки і т.д. нашим хлопцям! Не на мфо!!!!! Мфо і так не пропадуть, а наші хлопці потребують нашої допомоги!!!
 
Привіт) я боржник уже як 2 роки. Маю 15 МФО( заборгованість) 3 місяця війни, дали мені зрозумити, що треба відкормлювати не мфо, а допомагати нашим ЗАХИСНИКАМ! Любі мої, якщо маєте лишні кошти, витрачайте їх на необхідне, а саме, тепловізори, броніки і т.д. нашим хлопцям! Не на мфо!!!!! Мфо і так не пропадуть, а наші хлопці потребують нашої допомоги!!!
Але не через сайти,перевірено
 
Привіт) я боржник уже як 2 роки. Маю 15 МФО( заборгованість) 3 місяця війни, дали мені зрозумити, що треба відкормлювати не мфо, а допомагати нашим ЗАХИСНИКАМ! Любі мої, якщо маєте лишні кошти, витрачайте їх на необхідне, а саме, тепловізори, броніки і т.д. нашим хлопцям! Не на мфо!!!!! Мфо і так не пропадуть, а наші хлопці потребують нашої допомоги!!!
Але не через сайти,перевірено
Згідна! Шукайте перевірені- офіційні сайти! Ваші 100-50 грн, це може врятувати життя одному із наший бійців)
 
Я працюю в Києві , на АЗС. Працюю тільки в ночі, коли ми відпускаємо тільки військових та критичну інфроструктуру. ( 23:00-05:00) коли цивільним вхід на АЗС заборонено. Повірте , те що розказують хлопці з «передка» які транзитом проїжають через нас, це пі**єц. Всього вистачає тим, хто не був там і не знає як там
Є краще спорядження для військових, чим вони мають зараз
 
Я працюю в Києві , на АЗС. Працюю тільки в ночі, коли ми відпускаємо тільки військових та критичну інфроструктуру. ( 23:00-05:00) коли цивільним вхід на АЗС заборонено. Повірте , те що розказують хлопці з «передка» які транзитом проїжають через нас, це пі**єц. Всього вистачає тим, хто не був там і не знає як там
Є краще спорядження для військових, чим вони мають зараз
Я,не на війні ,,нажаль,,але щодня,щоночі живу там в душі.В мене всі дорогі і близькі друзі там і вони насправді горді(їм нічого не потрібно,в них все є,це вони так говорять).
 
Мені тут коллекторська канторка запропонувала допомогти ЗСУ)
 

Вкладення

  • Screenshot 2022-06-16 at 16.20.49.png
    Screenshot 2022-06-16 at 16.20.49.png
    172.2 Кб · Перегляди: 37
Привіт) я боржник уже як 2 роки. Маю 15 МФО( заборгованість) 3 місяця війни, дали мені зрозумити, що треба відкормлювати не мфо, а допомагати нашим ЗАХИСНИКАМ! Любі мої, якщо маєте лишні кошти, витрачайте їх на необхідне, а саме, тепловізори, броніки і т.д. нашим хлопцям! Не на мфо!!!!! Мфо і так не пропадуть, а наші хлопці потребують нашої допомоги!!!
А где же многомиллионная помощь от стран-партнеров, о которой каждый день договаривается руководство нашей страны?
 
А где же многомиллионная помощь от стран-партнеров, о которой каждый день договаривается руководство нашей страны?
Вона є. Якби її не було, важко уявити які були б наслідки
Ви думаєте всю допомогу дають на армію???
Щось на армію, щось на підтримку економіки
 
Я Кредит касі і Дінеро так і сказала, що зараз в пріорітеті вижити і допомогти ЗСУ, тому все після перемоги всі кредити. Так вони так налетіли шо у вас гроші є, а ви кредит не платите а на ЗСУ віддайте. І почались погрози. Причому це чоловік розмовляв і так мені захотілось шоб їм шось прилетіло за такі слова! На жопах своїх сидять спокійно завдяки нашим хлопцям. Дінеро кажуть ми вас і ваших рідних кожен день будемо доставати.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу