• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Допоможіть знайти хлопця

Він їхав з Києва до Рахова. І це було в Рахові. Якщо вибірково читаєте питання тоді утримайтесь від своїх коментарів. В мене проблема і звертаюся скрізь де можливо. Якщо вам тяжко в це повірити. Ок
А тещо МФО вас розводило на бабки ,в це ви легко повірили ,тому що це торкнулося особисто вас ?

Отак. Забрали. І зробили військовий квиток. Чи ви думаєте мені скучно і я граюся. Ось така не логічна ситуація сталася в моєму житті. Все оточення в шоці. Батьки ,родичі. Всі
У вас проблема с вашим парнем, который не хочет сказать где он.
 
Він їхав з Києва до Рахова. І це було в Рахові. Якщо вибірково читаєте питання тоді утримайтесь від своїх коментарів. В мене проблема і звертаюся скрізь де можливо. Якщо вам тяжко в це повірити. Ок
А тещо МФО вас розводило на бабки ,в це ви легко повірили ,тому що це торкнулося особисто вас ?

Отак. Забрали. І зробили військовий квиток. Чи ви думаєте мені скучно і я граюся. Ось така не логічна ситуація сталася в моєму житті. Все оточення в шоці. Батьки ,родичі. Всі
Ну поради точно не на форумі МФО шукати.А писати десь у відповідні органи і розбиратись.І да мені важко в це повірити.Вибачте,але маю право.Ваш випадок один на мільйон.
 
Ще раніше розмовляла з ним ,казав щоб не питала бо скаже. Не можна говорити місцезнаходження.

На вокзалі з наїздом на нього підійшли. І я думаю ,що на нього заходилися ,що не лишився в Києві ,не взяв автомат в руки а поїхав до Закарпаття в тихе місце. Ще він віз мої документи ,бо я була в іншій країні ,до нього прикрашалися що це за документи ? Може ти її завалив і т.д
Серед українців всякі люди бувають

Є запис у військовому квитку
Может его уже в стране нет, по вашим докам мотанул за границу

На пропускному пункті "Порубне" чернівецькі прикордонники затримали чоловіка, який видавав себе за жінку, щоб уникнути призову до армії.
 
Может его уже в стране нет, по вашим докам мотанул за границу

На пропускному пункті "Порубне" чернівецькі прикордонники затримали чоловіка, який видавав себе за жінку, щоб уникнути призову до армії.
 
Ви ро
Может его уже в стране нет, по вашим докам мотанул за границу

На пропускному пункті "Порубне" чернівецькі прикордонники затримали чоловіка, який видавав себе за жінку, щоб уникнути призову до армії.
РоЗумієте що вся родина ,всі родичі в шоці від цієї ситуації.
Звичайно ,можна і посміятись.
Может его уже в стране нет, по вашим докам мотанул за границу

На пропускному пункті "Порубне" чернівецькі прикордонники затримали чоловіка, який видавав себе за жінку, щоб уникнути призову до армії.
Дякую за вашу думку
 
Ви ро

РоЗумієте що вся родина ,всі родичі в шоці від цієї ситуації.
Звичайно ,можна і посміятись.
А вы понимаете, что это абсурд. Тут военные видео снимают после боя с указанием мест, а ваш парень по телефону сказать не может где он находится.
Бред полный.
 
А вы понимаете, что это абсурд. Тут военные видео снимают после боя с указанием мест, а ваш парень по телефону сказать не может где он находится.
Бред полный.
Ок. Мій рідний брат в ВСУ. Дві хвилини в день на телефоні і все. Мінімум інформації де він конкретно знаходиться. Так мій брат 9 років служить. Миротворцем був
А вы понимаете, что это абсурд. Тут военные видео снимают после боя с указанием мест, а ваш парень по телефону сказать не может где он находится.
Бред полный.
Хай це для вас буде абсурдом.А для мене це хвилювання.
 
Ок. Мій рідний брат в ВСУ. Дві хвилини в день на телефоні і все. Мінімум інформації де він конкретно знаходиться. Так мій брат 9 років служить. Миротворцем був
Ну так вы в курсе где он находится. И он явно в горячей точки. А ваш парень максимум на полигоне в учебке, или на блок посту. Это если он действительно в армии.
 
Julia?⚕️1611, не в обиду....и ни как не хочу вас обидеть.
Но ваш молодой человек от вас сбежал.
 
Ну так вы в курсе где он находится. И он явно в горячей точки. А ваш парень максимум на полигоне в учебке, или на блок посту. Это если он действительно в армии.
Я хвилююся що його теж десь в горячу точку забрали без підготовки. Тому він і не признається де саме .
Julia?⚕️1611, не в обиду....и ни как не хочу вас обидеть.
Но ваш молодой человек от вас сбежал.
От всей семьи сбежал. Или его отец мне звонит и рыдает как крокодил и это он так подигрывает своему сыну ?
 
Я хвилююся що його теж десь в горячу точку забрали без підготовки. Тому він і не признається де саме .

От всей семьи сбежал. Или его отец мне звонит и рыдает как крокодил и это он так подигрывает своему сыну ?
Да.
Видимо у него могут быть кое какие проблемы,и это очень хороший метод их избежать.
В личную жизни вашей семьи,извините,вникать желания нет никакого.....
Исключительно высказала своё мнение.
 
Я хвилююся що його теж десь в горячу точку забрали без підготовки. Тому він і не признається де саме .

От всей семьи сбежал. Или его отец мне звонит и рыдает как крокодил и это он так подигрывает своему сыну ?
Не забирают без подготовки в горячие точки!! В Киеве даже в ТрО уже не берут добровольцев.
Позвоните в полицию Рахива и спросите задерживался такой то чел, такого-то числа. Если да то кому передали его. Позвоните в военкомат Рахива и спросите есть у них данные о вашем парне. Я уверен , что он вам вешает лапшу на уши и родителям своим тоже
 
Ну так вы в курсе где он находится. И он явно в горячей точки. А ваш парень максимум на полигоне в учебке, или на блок посту. Это если он действительно в армии.
Яка армія, на заході в тероборону навіть не беруть
 
Є запис у військовому квитку
Якщо є запис, то не мали права призвати.Ще й поліція.А військовий видає воєнкомат, якщо не помиляюсь,то за місцем прописки.Може він просто сам захотів йти воювати, але й тут не всіх беруть.Шось він мутить
Розпитайте, хто затримав, хто військовий квиток зробив, якщо вже один є.Є ж якась електронна база військових квитків.Як можна ще один зробити.Поставне йому запитання конкретнійші і побачите,що скаже.
 
Якщо комісований,то має бути запис у військовому квитку.Цим же ж не поліція займається.Якось дивно , якщо чесно.Просто в мене чоловік сам ходив, але його відправили додому з його діагнозом.
Змахує на туфту якусь
 
Назад
Угорі Унизу