• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Допоможіть знайти хлопця

((а я ходив просився в військомат сказали нема набору і в тероборону нема. Як на мене вигадка
 
Странно все это, для чего то взяли же человека, не в заложники же..
 
))
 

Вкладення

  • Screenshot_20220316_113208_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_20220316_113208_com.viber.voip.jpg
    62.4 Кб · Перегляди: 51
  • Screenshot_20220316_113215_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_20220316_113215_com.viber.voip.jpg
    58.2 Кб · Перегляди: 49
Это с работы парень.Вчера его "депортировали"назад .Сейчас он у нас в учебе .У нас на блокпостах,выборочно останавливают машины.В машине было 5мужиков.повестки дали 2.Мужик в возрасте и один-самый ребенок из всех?.У подруги муж инвалид 2группы.Он уже в учебке обучает.Служил раньше .Имеет звание.
С моей семьи погиб ребенок 19лет.Так что не надо мне рассказывать про "фантаст".То ,что говорят и то,что в действительности-разные вещи.
Суть в том что в Донецкую область сейчас сложно попасть, я нахожусь в Мариуполе, я не сказал что странно то что его забрали, а то что он в Донецкой области, вот и всё, так что про то что в действительности я вам могу рассказать на много больше.
 
Зробили військовий квиток і відправили в Армію в Мукачево.
У мене 2 варіанти: або він втік за кордон подалі від війни, або має іншу сім"ю і до неї повернувся. Тому морочить голову дівчині.
Купа хлопців стали на облік у військомат, отримали повістки без дати і не дочекаються дзвінка. А тут прям зустріли, відразу чоботи на ноги вділи, на голову каску - і на війну.
Шукайте інші причини, чому хлопець зник
 
У мене 2 варіанти: або він втік за кордон подалі від війни, або має іншу сім"ю і до неї повернувся. Тому морочить голову дівчині.
Купа хлопців стали на облік у військомат, отримали повістки без дати і не дочекаються дзвінка. А тут прям зустріли, відразу чоботи на ноги вділи, на голову каску - і на війну.
Шукайте інші причини, чому хлопець зник
Зла Ви, не мішайте ТС вірити в рожевих поні.
 
Короче, у меня дружбан в военкомате и он эту ситуацию объяснил так. У каждого комиссариата стоит задача призвать столько-то человек(тем более, сейчас стоит нужно призвать ещё 100к людей). Поэтому все методы набора зависят от успешности.. Где-то набирают с желающих, где-то с улицы.. Вот и всё
 
Е не бред.знаю. проходили. Але що не скаже в якій області і що воює брєд.може охороняє щось а дівчині каже щоб героя чекала. Типу витязь який. Якась лапша. Таких на фронт не кидають сам такий знаю.
 
з яких пір поліція забирає в армію?
Він їхав з Києва до Рахова. І це було в Рахові. Якщо вибірково читаєте питання тоді утримайтесь від своїх коментарів. В мене проблема і звертаюся скрізь де можливо. Якщо вам тяжко в це повірити. Ок
А тещо МФО вас розводило на бабки ,в це ви легко повірили ,тому що це торкнулося особисто вас ?

Отак. Забрали. І зробили військовий квиток. Чи ви думаєте мені скучно і я граюся. Ось така не логічна ситуація сталася в моєму житті. Все оточення в шоці. Батьки ,родичі. Всі
як це зробили військовий квиток, якщо у нього є і з записом?????
 
Назад
Угорі Унизу