• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Доверяете ли вы банкам сейчас?

Доверяете ли вы банкам сейчас?

  • Да

    Голосів: 5 8.3%
  • Нет

    Голосів: 42 70.0%
  • Затрудняюсь ответить

    Голосів: 9 15.0%
  • Нет и никогда не доверял(а)

    Голосів: 4 6.7%

  • Усього проголосувало
    60

Admin

Реклама, гарант, питання по проекту
Адміністрація
Реєстрація
19 Чер 2018
Дописи
34,306
Реакції
92,528
Бали
11,145
UAH
5.11
Ваш пол
Мужской
Admin не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Предположим, есть у вас свободная сумма денег, условно 50000 грн. Доверили бы вы ее банку. И если да, то прошу написать в теме - какому.
 
тут дело даже не в том что какой то банк хороший , а какой то плохой. все они существуют пока играют по правилам системы, а система сводится к контролю за движением средств
 
ото адміну скучно))) Го на рибалку. Які 50000 грн, ти шо))
Нє. якшо серйозно, то немає сенсу вкладати гроші в банки)
Відсоткова ставка мізерна, в країні війна і той "прибуток" схаває інфляція. Валюта? Ну... 0.5% річних. Рілі? :)
В доляри чи єври (напевне, що євро зара буде рости, але інфа не сотка) то тільки в матрац. Чи конверт.
Чи в золото. Короче, в банках однозначно НІ!
 
Предположим, есть у вас свободная сумма денег, условно 50000 грн. Доверили бы вы ее банку. И если да, то прошу написать в теме - какому.
Ні,жодному банку я б не довірила навіть 5 тис грн. депозиту.До війни люди вклади робили.Мої знайомі мали депозит в ощад.Почалася війна,вклади забрали і виїхали.А зараз нестабільно все в усіх сферах.Я якби мала достатню суму грошей,вклалася б мабуть в нерухомість.Або житло або якесь офісне приміщення для здачі в оренду.Але не в банк.
 
На депозит нікуди б не поклав, а просто для користування кладу завжди в моно і норм. Якщо мова йде саме про довіру, то в якийсь умовний ZEN міг би покласти, або, якщо б була можливість - в JPMorgan, в українські ні :)
 
Доверяете ли вы банкам?
Так же как и они мне, когда ручку для подписи на верёвку привязывают))
 
Категорически не доверяю банкам Украины. Даже и речи не может идти о том, чтоб делать депозит. Пока идут боевые действия и все находится в стадии неопределенности, никаких депозитов.

Никаких кредитов.
Никаких депозитов.
Все просто.
 
Категорически не доверяю банкам Украины. Даже и речи не может идти о том, чтоб делать депозит. Пока идут боевые действия и все находится в стадии неопределенности, никаких депозитов.

Никаких кредитов.
Никаких депозитов.
Все просто.
Я і без війни не довіряла банкам у плані депозитів)))
 
Я і без війни не довіряла банкам у плані депозитів)))
Колись(2008) в Райфі мав валютний короткостроковий депозит.
Так сталось, що потрібно було швидше буквально на місяць зняти кеш.
Мав отримати "дивідент" у вигляді 120дол, натомість влетів на 700 :hang2:
Ну не пре мені з банками і ніколи не перло)))
 
Назад
Угорі Унизу