Друзі допоможіть розібратись як правильно написати пост про допомогу!!!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Ира 89

Форумчанин
Дописи
386
Реакції
107
Бали
1,825
0грн.
Ваш пол
Женский
Всім привіт, хто знає як правильно написати пост про матеріальну допомогу?? Написала адміністрації не відповідають(ситуація серьйозна, близькій людині потрібна допомога, (інсульт у тата) (((дуже важко((

Маri

V I P
Дописи
11,934
Реакції
18,506
Бали
2,903
0грн.
Ваш пол
Женский
  • Заблокований
Всім привіт, хто знає як правильно написати пост про матеріальну допомогу?? Написала адміністрації не відповідають(ситуація серьйозна, близькій людині потрібна допомога, (інсульт у тата) (((дуже важко((
Знову?Це не форум допомоги коштами.

Fox ep tvoy

✩ Premium ✩
Дописи
20,981
Реакції
49,385
Бали
4,490
0грн.
Ваш пол
Мужской
Значит нужно подождать,ответят. Но я бы не рассчитывал на норм сумму помощи на общей массе. Ещё где-то пробуете?

Ира 89

Форумчанин
Дописи
386
Реакції
107
Бали
1,825
0грн.
Ваш пол
Женский
Ні
Значит нужно подождать,ответят. Но я бы не рассчитывал на норм сумму помощи на общей массе. Ещё где-то пробуете?
Ні тільки тут, родичі що могли уже дали!! Я б і не просила, просто зараз попасти в лікарню це просто капец, вдень іде до 2тисяч!!! Уже і не знаю, що робити

Junna

✩ Premium ✩
Дописи
19,218
Реакції
46,734
Бали
3,578
0грн.
Ваш пол
Женский
  • Скамер
  • Девіант
  • Шкідник
  • Заблокований

Ира 89

Форумчанин
Дописи
386
Реакції
107
Бали
1,825
0грн.
Ваш пол
Женский
Дякую

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Угорі Унизу