• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Друзі допоможіть розібратись як правильно написати пост про допомогу!!!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Ира 89

Форумчанин
Реєстрація
29 Лют 2020
Дописи
389
Реакції
108
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ира 89 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт, хто знає як правильно написати пост про матеріальну допомогу?? Написала адміністрації не відповідають(ситуація серьйозна, близькій людині потрібна допомога, (інсульт у тата) (((дуже важко((
 
Всім привіт, хто знає як правильно написати пост про матеріальну допомогу?? Написала адміністрації не відповідають(ситуація серьйозна, близькій людині потрібна допомога, (інсульт у тата) (((дуже важко((
Знову?Це не форум допомоги коштами.
 
так и напишите, только вначале согласуйте с адмиистрацией
 
Всім привіт, хто знає як правильно написати пост про матеріальну допомогу?? Написала адміністрації не відповідають(ситуація серьйозна, близькій людині потрібна допомога, (інсульт у тата) (((дуже важко((
Значит нужно подождать,ответят. Но я бы не рассчитывал на норм сумму помощи на общей массе. Ещё где-то пробуете?
 
Ні
Значит нужно подождать,ответят. Но я бы не рассчитывал на норм сумму помощи на общей массе. Ещё где-то пробуете?
Ні тільки тут, родичі що могли уже дали!! Я б і не просила, просто зараз попасти в лікарню це просто капец, вдень іде до 2тисяч!!! Уже і не знаю, що робити
 
Всім привіт, хто знає як правильно написати пост про матеріальну допомогу?? Написала адміністрації не відповідають(ситуація серьйозна, близькій людині потрібна допомога, (інсульт у тата) (((дуже важко((
 
Дякую
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу