• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

MyCredit Дзвінки постійно

  • Автор теми innab
  • Дата початку
  • Відповіді 4
  • Перегляди 760

innab

Форумчанин
Реєстрація
12 Кві 2022
Дописи
275
Реакції
81
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
innab не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Як вони достали своїми дзвінками, ну не бере людина телефон, блокує, заглушує дзвінки, мабуть я не хочу слухать їх нікого, ні звонять і звонять, наче від цього щось зміниться, невже їм не набридло, що за люди
 
Як вони достали своїми дзвінками, ну не бере людина телефон, блокує, заглушує дзвінки, мабуть я не хочу слухать їх нікого, ні звонять і звонять, наче від цього щось зміниться, невже їм не набридло, що за люди
Не звертайте уваги
 
Як вони достали своїми дзвінками, ну не бере людина телефон, блокує, заглушує дзвінки, мабуть я не хочу слухать їх нікого, ні звонять і звонять, наче від цього щось зміниться, невже їм не набридло, що за люди
Така в них робота)))?
Змініть номер,а цей періодично включайте і дивіться,що пропонують.
 
Така в них робота)))?
Ага ???

1650969748224.png
 
Як вони достали своїми дзвінками, ну не бере людина телефон, блокує, заглушує дзвінки, мабуть я не хочу слухать їх нікого, ні звонять і звонять, наче від цього щось зміниться, невже їм не набридло, що за люди
Автодозвоном займається комп'ютерна програма, так що їм зовсім не важко дзвонити і їм неважливо що ви зайняті чи не хочете з ними спілкуватись. А коли вже під час автодозвону абонент приймає виклик то дзвінок переводиться на оператора.
 
Назад
Угорі Унизу