• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

n/a Дзвінки з анонімного номеру

  • Автор теми kolyarv
  • Дата початку
  • Відповіді 17
  • Перегляди 488

kolyarv

Читач
Реєстрація
21 Лис 2023
Дописи
12
Реакції
1
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
kolyarv не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Допоможіть визначити МФО
Сьогодні почались дзвінки по 2 разів з анонімного номеру
До мене до мами та її колег по роботі
Беремо слухавку говорять погасіть кредит ПІБ моє та мами Потім номери телефонів наші , допоможіть визначити гнид
Дуже вдячний
 

Вкладення

  • IMG_1643.png
    IMG_1643.png
    101.6 Кб · Перегляди: 55
Допоможіть визначити МФО
Сьогодні почались дзвінки по 2 разів з анонімного номеру
До мене до мами та її колег по роботі
Беремо слухавку говорять погасіть кредит ПІБ моє та мами Потім номери телефонів наші , допоможіть визначити гнид
Дуже вдячний
Це дзвонять з кредитної шараги.
 
kolyarv, в Україні понад 900 шараг які можуть телефонувати з анонімних номерів. Занадто мало ввідних даних. Взагалі ніяких по факту. Хоч би якийсь натяк, накшталт скільки прострочки, сума чи номер договору... хоч щось. Ми ж не екстрасенси.
 
kolyarv, в Україні понад 900 шараг які можуть телефонувати з анонімних номерів. Занадто мало ввідних даних. Взагалі ніяких по факту. Хоч би якийсь натяк, накшталт скільки прострочки, сума чи номер договору... хоч щось. Ми ж не екстрасенси.
є
Алекс
Ловілаве
Сслон
Таліон
Кешбері
Мілоан + танго
 
Закрию проблему
Ну це ж не залежить від дзвінків абсолютно.
Ви або закриваєте грошима на вигідних для себе умовах, або ж посилаєте їх берегом всім сімейним портретом.
Звичайно деякі форумчани пишуть скарги в нбу на предмет дзвінків третім особам, але потрібно мати пруфи ( докази ) хто саме наярює.
І це не завжди спрацьовує.
Особисто моя порада, то забити на цих гарнітурщіків і все. І займатись своїм побутом.
А проблеми вирішувати по мірі їх надходження і потреби.
 
Ну це ж не залежить від дзвінків абсолютно.
Ви або закриваєте грошима на вигідних для себе умовах, або ж посилаєте їх берегом всім сімейним портретом.
Звичайно деякі форумчани пишуть скарги в нбу на предмет дзвінків третім особам, але потрібно мати пруфи ( докази ) хто саме наярює.
І це не завжди спрацьовує.
Особисто моя порада, то забити на цих гарнітурщіків і все. І займатись своїм побутом.
А проблеми вирішувати по мірі їх надходження і потреби.
Я вже давно на них положив , всі кредити взяті ще до війни , просто дзвінки колегам мами це вже занадто
 
Они ещё могут звонить с подменой номера. Например, звонит "мама", Вы берете трубку, а там орущий матерящийся яркой представитель богемы звонит
****** , як боротись і покарати ?
Ми ж в Європу йдемо , невже така блядота має право на існування?
Нехай йдуть в суд і стягують кошти
 
****** , як боротись і покарати ?
Ми ж в Європу йдемо , невже така блядота має право на існування?
Нехай йдуть в суд і стягують кошти
Да никак.
Из отдельно в Европу не примут)
Ходят в суд. По-моему было что-то от ФинФорс на судовой владе. Да и тут писали на форуме вроде
 
Мені таких дзвінків багато надходило. Так і не зрозумів хто. Всіх в блок кинув.
 
Назад
Угорі Унизу