• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Дзвонять по контактним

  • Автор теми ivliinaa
  • Дата початку
  • Відповіді 16
  • Перегляди 719

ivliinaa

Форумчанин
Реєстрація
17 Лис 2021
Дописи
54
Реакції
34
Бали
308
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
ivliinaa не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Коли оформляла договір з цією організацією, вони взяли номер з контактної книги людини з якою я взагалі не спілкуюсь, тоді я не думала що влізу в прострочки. Зараз телефонують і задолбоють ту людину чи можливо якось зробити так щоб вони до неї не телефонували. Варіант з тим щоб поміняти сімку не підходить
 
Оплатите.Или пускай ваш контакт игнорит звонки.И они прекратятся.
 
Коли оформляла договір з цією організацією, вони взяли номер з контактної книги людини з якою я взагалі не спілкуюсь, тоді я не думала що влізу в прострочки. Зараз телефонують і задолбоють ту людину чи можливо якось зробити так щоб вони до неї не телефонували. Варіант з тим щоб поміняти сімку не підходить
Если было бы так можно ,то думаю не было бы проблем со звонками на работу ,соседям, родственникам и тп
Время только и то не факт
(Если что то не так поправьте пожалуйста меня)
 
Коли оформляла договір з цією організацією, вони взяли номер з контактної книги людини з якою я взагалі не спілкуюсь, тоді я не думала що влізу в прострочки. Зараз телефонують і задолбоють ту людину чи можливо якось зробити так щоб вони до неї не телефонували. Варіант з тим щоб поміняти сімку не підходить
А что она там, неркает вам сильно?
 
А что она там, неркает вам сильно?
Выносит мозг что она уже старая и что это её заставляют оплатить вместо меня, о том что такого быть не может даже не слушает. Упёрлась что бы убрать от туда её номер , я говорю что это невозможно но ей пофигу каждый день приходит ко мне в гости
 
Выносит мозг что она уже старая и что это её заставляют оплатить вместо меня, о том что такого быть не может даже не слушает. Упёрлась что бы убрать от туда её номер , я говорю что это невозможно но ей пофигу каждый день приходит ко мне в гости
Установите ей пару программ или антиспам если уже она так упёрлась не менять сим карту , видимо она с ними общается будь здоров)))) ещё вариант сказать что звонки будут всю жизнь тогда уже созреет поменять сим карту??
 
Коли оформляла договір з цією організацією, вони взяли номер з контактної книги людини з якою я взагалі не спілкуюсь, тоді я не думала що влізу в прострочки. Зараз телефонують і задолбоють ту людину чи можливо якось зробити так щоб вони до неї не телефонували. Варіант з тим щоб поміняти сімку не підходить
Ви самі під час реєстрації вибираєте та вказуєте будь який контакт з Вашої книги. Ви самі вибрали цю людину та підтвердили контакт. А чому не *зліпили*лівий контакт та не вказали його? А тепер маєте те що маєте.
 
Коли оформляла договір з цією організацією, вони взяли номер з контактної книги людини з якою я взагалі не спілкуюсь, тоді я не думала що влізу в прострочки. Зараз телефонують і задолбоють ту людину чи можливо якось зробити так щоб вони до неї не телефонували. Варіант з тим щоб поміняти сімку не підходить
Згідно з діючим законодавством, а саме ЗУ 1349 ст.25
6. Кредитодавець, новий кредитор, колекторська компанія має право для донесення до споживача інформації про необхідність виконання зобов’язань за договором про споживчий кредит при врегулюванні простроченої заборгованості взаємодіяти з третіми особами, персональні дані яких передані кредитодавцю, новому кредитору, колекторській компанії споживачем у процесі укладення, виконання та припинення договору про споживчий кредит. Обов’язок щодо отримання згоди таких третіх осіб на обробку їхніх персональних даних до передачі таких персональних даних кредитодавцю, новому кредитору, колекторській компанії покладається на споживача.

Форма інформаційного повідомлення, за допомогою якої споживачем здійснюється передача персональних даних третіх осіб при укладенні договору про споживчий кредит, повинна містити повідомлення про кримінальну відповідальність, передбачену статтею 182 Кримінального кодексу України, за незаконне збирання, зберігання, використання, поширення конфіденційної інформації про третіх осіб.

Якщо під час першої взаємодії кредитодавця, нового кредитора, колекторської компанії з такою третьою особою вона висловила заборону на здійснення обробки її персональних даних, кредитодавець, новий кредитор, колекторська компанія зобов’язані негайно припинити здійснення такої обробки. У разі якщо врегулювання простроченої заборгованості в інтересах кредитодавця, нового кредитора одночасно здійснюють кілька колекторських компаній, кредитодавець, новий кредитор зобов’язаний невідкладно повідомити про заборону третьої особи на здійснення обробки її персональних даних усім таким колекторським компаніям з метою негайного припинення ними обробки персональних даних зазначеної особи при врегулюванні простроченої заборгованості за таким договором про споживчий кредит.

Тобто Ваш знайомий має повне законне права заборонити телефонувати йому, а якщо дзвінки не припиняться, то скаржитися НБУ!!! Інших варіантів немає!!!
 
Ви самі під час реєстрації вибираєте та вказуєте будь який контакт з Вашої книги. Ви самі вибрали цю людину та підтвердили контакт. А чому не *зліпили*лівий контакт та не вказали його? А тепер маєте те що маєте.
Бред, никто при регистрации там не указывает контакт, они просто с помощью приложения получили доступ к списку контактов
 
Бред, никто при регистрации там не указывает контакт, они просто с помощью приложения получили доступ к списку контактов
І в договорі прописують список номерів... 5 чи 6, не пам'ятаю. Їх найбільше і чіпають.
 
ivliinaa, только жаловаться в нбу, можно и на гарячую линию этого мфо, всеми правдами и неправдами! это если не поменяет номер ваш контакт
 
Коли оформляла договір з цією організацією, вони взяли номер з контактної книги людини з якою я взагалі не спілкуюсь, тоді я не думала що влізу в прострочки. Зараз телефонують і задолбоють ту людину чи можливо якось зробити так щоб вони до неї не телефонували. Варіант з тим щоб поміняти сімку не підходить
Насколько я знаю смартвей ето приложение и ето самое плохое что в его есть доступ до всех контактов
 
Выносит мозг что она уже старая и что это её заставляют оплатить вместо меня, о том что такого быть не может даже не слушает. Упёрлась что бы убрать от туда её номер , я говорю что это невозможно но ей пофигу каждый день приходит ко мне в гости
А при чем тут вы?
Если ее напрягают звонки, пусть жалуется в полицию, на звонки!
Если ее напрягаете вы лично, пусть жалуется на вас!
И, да простят меня пожилые люди... Но если ей пофигу, то вам тоже должно стать пофигу!!!
Мой совет - Один раз "рявкните" на нее, что больше не будете с ней обсуждать ее проблемы, с ее звонками!!!
 
Назад
Угорі Унизу