• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

E-groshi. Дзвонять та залякують

  • Автор теми ROsYNWa
  • Дата початку
  • Відповіді 65
  • Перегляди 6K

ROsYNWa

Форумчанин
Реєстрація
11 Чер 2021
Дописи
20
Реакції
0
Бали
846
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
ROsYNWa не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Взяв кредит в даній МФО, пішла прострочка, дзвонять і залякують. Що робити?
 
Взяв кредит в даній МФО, пішла прострочка, дзвонять і залякують. Що робити?
Не спілкуйтеся з ними. Вони дeбіли,хворі на всю голову. Заблокуйте дзвінки з невідомих номерів.Закрийте дрступ в соцмережі.Закрийте доступ до контактів та до профілю у вайбері.І наберіться терпіння. Почитайте тут на форумі в розділі про МФО,що радять мудрі люди,які вже пройшли через їх терор.
Взяв кредит в даній МФО, пішла прострочка, дзвонять і залякують. Що робити?
Не спілкуйтеся з ними. Вони дeбіли,хворі на всю голову. Заблокуйте дзвінки з невідомих номерів.Закрийте дрступ в соцмережі.Закрийте доступ до контактів та до профілю у вайбері.І наберіться терпіння. Почитайте тут на форумі в розділі про МФО,що радять мудрі люди,які вже пройшли через їх терор.
 
Взяв кредит в даній МФО, пішла прострочка, дзвонять і залякують. Що робити?
Два варіанта - або платити, або ігнорити. Вони не дуже адекватні, тому будьте готові до різного і краще оточення попередити. Гірше, якщо ви брали через застосунок .
 
з ними важко, домовитися теж майже не можливо, скільки коштів ви б не заплатили. їм мало.
погрожують, звонять усім кого тільки знайдуть)не самі приємні)
 
Яким чином залякують на даний час? І чи дзвонять найближчому оточенню?
Погрожують, говорять ну дуже неприємні речі про батьків, які я навіть повторяти не хочу. Оточенню починають дзвонити, ше не наярюють по 100 разів на день як мені, але починають потрохи
 
Я сказав своїм щоб не брали трубки...
То и правильно...я сначала говорила со всеми, а когда нашла этот форум почитала и перестала с ними говорить...так и звонков меньше стало... А так и звонков было по 40 штук в день и угрозы на Вайбер и коллаж... сейчас легче стало
 
То и правильно...я сначала говорила со всеми, а когда нашла этот форум почитала и перестала с ними говорить...так и звонков меньше стало... А так и звонков было по 40 штук в день и угрозы на Вайбер и коллаж... сейчас легче стало
Коллаж?
 
Взяли фотографию с Вайбера, надписи сделали не очень приличные ? и отправили и мне и родителям...и типа если не отдам деньги выложат везде её
Мне тоже самое на вайбер незнакомый номер писал и угрожал что весь город узнает что я нетрадиционной ориентации.
Я сначала подумал "ну наконец то?" (шучу)
Было очень неприятно конечно, но потом подумал, а как это у них получится?будут на столбах клеить? :)
 
Мне тоже самое на вайбер незнакомый номер писал и угрожал что весь город узнает что я нетрадиционной ориентации.
Я сначала подумал "ну наконец то?" (шучу)
Было очень неприятно конечно, но потом подумал, а как это у них получится?будут на столбах клеить? :)
Вот и я сначала занервничала, а потом думаю...та пофиг...не самое страшное в жизни)
 
Назад
Угорі Унизу