• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

E-groshi. Дзвонять та залякують

  • Автор теми ROsYNWa
  • Дата початку
  • Відповіді 65
  • Перегляди 6K
Мне тоже самое на вайбер незнакомый номер писал и угрожал что весь город узнает что я нетрадиционной ориентации.
Я сначала подумал "ну наконец то?" (шучу)
Было очень неприятно конечно, но потом подумал, а как это у них получится?будут на столбах клеить? :)
Ну... На столбах нет.
Я все удалила в соцсетях, номер поменяла, сменила карты-перевыпустила. Но, нашли.
Такие гадасти делали, групы в вайбере с соседями, колажи.... Фу
Теперь, даже и копейки не получат
 
Погрожують, говорять ну дуже неприємні речі про батьків, які я навіть повторяти не хочу. Оточенню починають дзвонити, ше не наярюють по 100 разів на день як мені, але починають потрохи
А, ну тоді можу привітати, Ви їм більше нічого не винні. Не платіть, хай хоч 0,05 від тіла потім пропонують. Г@&%ни, б*.
 
Два варіанта - або платити, або ігнорити. Вони не дуже адекватні, тому будьте готові до різного і краще оточення попередити. Гірше, якщо ви брали через застосунок .
Вони злизують телефонну книгу через застосунок?
Адекватно розкинули тіло на 10 платежів. Як ведуть себе не знаю, бо ігнор 11 місяців...
Через одинадцять місяців запропонували за тіло?
 
прислали смс що з 1 числа передають справу факторинговій компанії що думаєте просрочка майже 4 місяці
 
Мне кажется они
прислали смс що з 1 числа передають справу факторинговій компанії що думаєте просрочка майже 4 місяці
С самого начала работают с ними, иначе кто бы угрозы по Вайбера писал
 
Вони злизують телефонну книгу через застосунок?

Через одинадцять місяців запропонували за тіло?
Так
Вони злизують телефонну книгу через застосунок?

Через одинадцять місяців запропонували за тіло?
Ще й на 10 місяців розкинули, по 1150 в місяць
 
Мне тоже вчера письмо такое прислали, что продадут и есть возможность закрыть на выгодных условиях. Ну что ж в понедельник напишу им,узнаю что предлагают за условия. Просрочка 10 месяцев.
 
Мне тоже вчера письмо такое прислали, что продадут и есть возможность закрыть на выгодных условиях. Ну что ж в понедельник напишу им,узнаю что предлагают за условия. Просрочка 10 месяцев.
Тоже пришло вчера смс слово в слово 1 числа продадут что есть возможность закрыть на выходных условиях
 
Мне тоже вчера письмо такое прислали, что продадут и есть возможность закрыть на выгодных условиях. Ну что ж в понедельник напишу им,узнаю что предлагают за условия. Просрочка 10 месяцев.
Тільки кошти з карти зніміть завчасно
Бо якщо їм набирати, то вони деякий час будуть морозитись і намагатись хоч щось зняти.
 
Взяв кредит в даній МФО, пішла прострочка, дзвонять і залякують. Що робити?
Не спілкуйтеся зовсім, мені робили колаж з голим тілом,присилали родичам, зробили у вайбері групу зі всіма моїми контактами і моя фото з надписом, що я прошу гроші, а тепер клянчать, щоб я їм хоч 3000 тисячі заплатила....не буду
Тоже пришло вчера смс слово в слово 1 числа продадут что есть возможность закрыть на выходных условиях
Так, картку заблокуйте, якщо приват, то вони все зливають
 
Не спілкуйтеся зовсім, мені робили колаж з голим тілом,присилали родичам, зробили у вайбері групу зі всіма моїми контактами і моя фото з надписом, що я прошу гроші, а тепер клянчать, щоб я їм хоч 3000 тисячі заплатила....не буду

Так, картку заблокуйте, якщо приват, то вони все зливають
Колаж хоч гарний вийшов? :mosking: не ображайтеся, просто цікаво...
 
Колаж хоч гарний вийшов? :mosking: не ображайтеся, просто цікаво...
Так ні, просто моя фото з паспорта)))) і чорні чоловіки з.... Ви зрозуміли ...Як на мене українці гарніші
Так ні, просто моя фото з паспорта)))) і чорні чоловіки з.... Ви зрозуміли ...Як на мене українці гарніші
Це зараз я сміюся, а 2 роки тому в мене була така паніка.... Дуже дякую форуму, це все що мені допомогло
Так ні, просто моя фото з паспорта)))) і чорні чоловіки з.... Ви зрозуміли ...Як на мене українці гарніші

Це зараз я сміюся, а 2 роки тому в мене була така паніка.... Дуже дякую форуму, це все що мені допомо
Листи не читайте, мені і зараз їх висилають це просто бумажки. Мені дуже сподобалась фраза з форму(вибачте автор), що тими листами дуже гарно розпалювати багаття нам на м'ясо
Ні

Не знаю, хтось дзвонив дядьку, з яким я взагалі не спілкуюсь... а хто не знаю
 
Останнє редагування:
Позвонила им сегодня и разговор не состоялся. На уступки не хотели идти, ещё и начесали что у меня тело 18 тыщ, хотя в личном кабинете тело указано 11500:) Сказали, что завтра продадут,а кому не сказали. В общем,буду ждать нормальных условий уже от факторинга.
 
Назад
Угорі Унизу