• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Е-гроші не хотят предоставить гарантийное письмо, а списание предлагают

Антон 15573

Форумчанин
Реєстрація
30 Лис 2021
Дописи
56
Реакції
1
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Антон 15573 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Евоши не дают гарантийку. Договорились о списание, но гарантийку не в какую. Говорит зайдёте в личный кабинет перед спанисанием, я вам сумму поменяю на ту, о которой договаривались и оплатите. И кредит будет закрыт. Кто то так оплачивал у них? Или развод?
 
Оффтоп
Антон 15573, будьте так ласкаві, вибирайте правильно розділ для розміщення теми. Вже другу тему за сьогодні переношу. По кожній МФО є свій розділ.
 
Евоши не дают гарантийку. Договорились о списание, но гарантийку не в какую. Говорит зайдёте в личный кабинет перед спанисанием, я вам сумму поменяю на ту, о которой договаривались и оплатите. И кредит будет закрыт. Кто то так оплачивал у них? Или развод?
Яка прострочка у Вас?
 
Евоши не дают гарантийку. Договорились о списание, но гарантийку не в какую. Говорит зайдёте в личный кабинет перед спанисанием, я вам сумму поменяю на ту, о которой договаривались и оплатите. И кредит будет закрыт. Кто то так оплачивал у них? Или развод?
Я бы на вашем месте, не рисковал бы. Они очень хитрые и скользкие. Лучше не надо рисковать так
 
Евоши не дают гарантийку. Договорились о списание, но гарантийку не в какую. Говорит зайдёте в личный кабинет перед спанисанием, я вам сумму поменяю на ту, о которой договаривались и оплатите. И кредит будет закрыт. Кто то так оплачивал у них? Или развод?
Без гарантійки не платіть. Ризиковано
 
Назад
Угорі Унизу