• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Е-гроші - погрози, образи, ненормативна лексика

Льолік

Читач
Реєстрація
8 Січ 2023
Дописи
12
Реакції
1
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Льолік не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Мені теж почали дзвонити у ночі з різних номерів.І тут в телеграмі написали є-воші, ну реально,війна без роботи,немає чим платити.І понеслось мені,мамі,дочці погрози від якогось Арбанжола,запустили застосунок «Бомба»смс масово почали приходити нам з усіх сайтів де намагаються зареєструвати з кодами.Що буде далі незнаю.
 

Вкладення

  • F6C79FCA-4864-4BB7-8F18-6E5F9CF67BB8.png
    F6C79FCA-4864-4BB7-8F18-6E5F9CF67BB8.png
    119 Кб · Перегляди: 585
Мені теж почали дзвонити у ночі з різних номерів.І тут в телеграмі написали є-воші, ну реально,війна без роботи,немає чим платити.І понеслось мені,мамі,дочці погрози від якогось Арбанжола,запустили застосунок «Бомба»смс масово почали приходити нам з усіх сайтів де намагаються зареєструвати з кодами.Що буде далі незнаю.
Пишіть заяву в кіберполіцію.
 
Заявление в киберполицию и НБУ. Скриншоты обязательно все добавьте. Может конце концов, у них лицензию заберут
 
Тільки попередньо виведіть їх на діалог і вайбері.
Щоб підтвердили компанію
Эти хитрые. Я более чем уверен, что по ту сторону провода сидит какой-то дрыщь и пишет эти все писули. Пользуются они виртуальными номерами, дабы избежать проблем
 
Всі скарги підготувала, але як все вірно зробити?Розумію,що навряд себе видадуть.
Зробіть вигляд, що стало страшно і запросіть реквізити для оплати.
Або будь яке інше питання, яке надасть можливість їм себе ідентифікувати
 
Зробіть вигляд, що стало страшно і запросіть реквізити для оплати.
Або будь яке інше питання, яке надасть можливість їм себе ідентифікувати
О, зачьотна ідея.

Нехай ще донька напише заяви. Удачі!
 
Мені теж почали дзвонити у ночі з різних номерів.І тут в телеграмі написали є-воші, ну реально,війна без роботи,немає чим платити.І понеслось мені,мамі,дочці погрози від якогось Арбанжола,запустили застосунок «Бомба»смс масово почали приходити нам з усіх сайтів де намагаються зареєструвати з кодами.Що буде далі незнаю.
Ужас...
Мені теж почали дзвонити у ночі з різних номерів.І тут в телеграмі написали є-воші, ну реально,війна без роботи,немає чим платити.І понеслось мені,мамі,дочці погрози від якогось Арбанжола,запустили застосунок «Бомба»смс масово почали приходити нам з усіх сайтів де намагаються зареєструвати з кодами.Що буде далі незнаю.
Я бы такое точно не проигнорировал. Совсем уж переходят границы.
Мені теж почали дзвонити у ночі з різних номерів.І тут в телеграмі написали є-воші, ну реально,війна без роботи,немає чим платити.І понеслось мені,мамі,дочці погрози від якогось Арбанжола,запустили застосунок «Бомба»смс масово почали приходити нам з усіх сайтів де намагаються зареєструвати з кодами.Що буде далі незнаю.
А какое тело и сколько они хотят, если не секрет?
 
Е воші мені пропонують з 15 оплатити 38 , за 1.5 місяця прострочення, посмішили
 
Мені теж почали дзвонити у ночі з різних номерів.І тут в телеграмі написали є-воші, ну реально,війна без роботи,немає чим платити.І понеслось мені,мамі,дочці погрози від якогось Арбанжола,запустили застосунок «Бомба»смс масово почали приходити нам з усіх сайтів де намагаються зареєструвати з кодами.Що буде далі незнаю.
Тоже самое было,повторялось после этого что-то подобное или успокоились?
 
Тоже самое было,повторялось после этого что-то подобное или успокоились?
У меня год просрочка
В сентябре был спам и звонки,мне было не до них,я была в роддоме.
Потом молчали,типа перепродали, сделали недавно коллаж и отправили мне,я просила реквизиты ,но они промолчали. Посмотрим,что будет дальше. За лето не хотят весь этот год
 
1.5 тіла хочуть і не менше? 3 місяці прострочення, продали кредитпромінвест іноді смс , з 15 хочуть 26 і то в день пропозиції
 
1.5 тіла хочуть і не менше? 3 місяці прострочення, продали кредитпромінвест іноді смс , з 15 хочуть 26 і то в день пропозиції
Скоро хотілки зменшаться до тіла. В мене вони доволі швидко в смсках змінювали суму на меншу, потім ще меншу і так далі, а згодом дійшли до тіла. Так і розпрощались
 
Останнє редагування:
У меня год просрочка
В сентябре был спам и звонки,мне было не до них,я была в роддоме.
Потом молчали,типа перепродали, сделали недавно коллаж и отправили мне,я просила реквизиты ,но они промолчали. Посмотрим,что будет дальше. За лето не хотят весь этот год
Щось вирішилось ,оплачували?
 
Назад
Угорі Унизу