• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Е-гроші. Угрозы коллекторов за неоплату кредита

Kirrrrr6666

Форумчанин
Реєстрація
23 Жов 2022
Дописи
79
Реакції
16
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Kirrrrr6666 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
0677457313 вот такое смс сегодня пришло думаю это е гроши есть по ним просрочка вчера были звонки родителям говорили что я должна доллары подскажите что стоит ожидать от них ??
 

Вкладення

  • AFF9BF8B-7002-476C-B2A3-862FBA9D39CE.png
    AFF9BF8B-7002-476C-B2A3-862FBA9D39CE.png
    25.6 Кб · Перегляди: 660
0677457313 вот такое смс сегодня пришло думаю это е гроши есть по ним просрочка вчера были звонки родителям говорили что я должна доллары подскажите что стоит ожидать от них ??
Якщо дізнаєтесь хто саме, це щось змінить?
 
схоже на них, а може монетка ще бути, або грошівсім/топкредит.....
 
Уже этим занимаемся
У мене так Е гроші буянили, сусідів найшли, всіх знайомих, даже тих кого я незнаю, казалищо оголошення на стовбах вісить що я простит....ка, сестрі казали ноги поламають, натерпілась капец, змінила сімку, вайбер снесла, соц мережі також, і живу зараз більш менш спокійно, прострочка більше як рік, послала далеко, і тепер ні копійки не отримають.
 
У мене так Е гроші буянили, сусідів найшли, всіх знайомих, даже тих кого я незнаю, казалищо оголошення на стовбах вісить що я простит....ка, сестрі казали ноги поламають, натерпілась капец, змінила сімку, вайбер снесла, соц мережі також, і живу зараз більш менш спокійно, прострочка більше як рік, послала далеко, і тепер ні копійки не отримають.
Сейчас тревожат окружения?
 
Сейчас тревожат окружения?
Незнаю ніхто пока нічого не каже, рік як прострочка, заїб....певно дзвонити
Сейчас тревожат окружения?
Звонять всім перші 3 міс після прострочки, це було пекло, а далі тишина
 
Незнаю ніхто пока нічого не каже, рік як прострочка, заїб....певно дзвонити

Звонять всім перші 3 міс після прострочки, це було пекло, а далі тишина
Звонят даже если и не отвечают на звонки и если подадут на них в полицию и нбу те кому они звонили?
 
0677457313 вот такое смс сегодня пришло думаю это е гроши есть по ним просрочка вчера были звонки родителям говорили что я должна доллары подскажите что стоит ожидать от них ??
Боже, яка гидота
 
Звонят даже если и не отвечают на звонки и если подадут на них в полицию и нбу те кому они звонили?
Незнаю в мене в НБУ чи в поліцію ніхто неписав, я просто відразу змінила номер і все.
 
Останнє редагування:
0677457313 вот такое смс сегодня пришло думаю это е гроши есть по ним просрочка вчера были звонки родителям говорили что я должна доллары подскажите что стоит ожидать от них ??
Ну это могут быть и не они , милоан/тенго сейчас активнее всех остальных ?
 
Тенго и Милоан - это одна и та же МФО
Знаю, но все же с Милоан таких проблем не было я пару раз им говорила за тело они отказывались но в итоге сами потом предложили да еще и на части разделили
 
Назад
Угорі Унизу