• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Е-грошки,пишут ребенку смс

  • Автор теми Volk_ua
  • Дата початку
  • Відповіді 29
  • Перегляди 3K
Звонили ці звонарі до за кредит мого чоловіка до мене пару разів але я не брала трубку,до батьків його звонили до того часу порки я від їхнього імені не написала скаргу в НБУ,перезвонили наступного дня з НБУ і сказали що більше вони вас торбувати не будуть,а якщо будуть через деякий час ще звонити пишіть нам знову...Вони відбиті на всю голову,брешуть,кричать,вимагають навіть матюкали чоловіка.Але мій чоловік з ним не особо і говорить просто послухає і посилає.
 
Звонили ці звонарі до за кредит мого чоловіка до мене пару разів але я не брала трубку,до батьків його звонили до того часу порки я від їхнього імені не написала скаргу в НБУ,перезвонили наступного дня з НБУ і сказали що більше вони вас торбувати не будуть,а якщо будуть через деякий час ще звонити пишіть нам знову...Вони відбиті на всю голову,брешуть,кричать,вимагають навіть матюкали чоловіка.Але мій чоловік з ним не особо і говорить просто послухає і посилає.
Підкажіть будь ласка, що саме писали в НБУ, бо я пишу, а навіть ніякої реакції немає(
Бо вже дістали всіх родичів, та і взагалі половину знайомих моїх батьків обдзвонили..
 
Підкажіть будь ласка, що саме писали в НБУ, бо я пишу, а навіть ніякої реакції немає(
Бо вже дістали всіх родичів, та і взагалі половину знайомих моїх батьків обдзвонили..
Я писала своїми словами і прикріпляла розмови записані.
 
правильно! но говорить мало,надо писать на этих пид....в.Мне письмо с извинениями прислали,мол извините за беспокойство.Так что пишите и будет толк!
Огооооооо, вони раніше скажені були що капец. Неочікувано якось навіть
 
Підкажіть будь ласка, що саме писали в НБУ, бо я пишу, а навіть ніякої реакції немає(
Бо вже дістали всіх родичів, та і взагалі половину знайомих моїх батьків обдзвонили..
Скілтки прострочка?
Е грошки совсем обнаглели,пишут ребенку смс на вайбер.Написала жалобу в НБУ.кто сталкивался с такой ситуацией?
Скільки прострочка?
 
правильно! но говорить мало,надо писать на этих пид....в.Мне письмо с извинениями прислали,мол извините за беспокойство.Так что пишите и будет толк!
Добрый день.А куда писать ?подскажите ,пожалуйста .Точнее как это все правильно оформить ?
 
Пишіть люди на цих підарсів чим побільше і всюди де можна, бо то відбиті на всю голову і євоші і їхній кредитпромінвест. Шкода що ракети на цих д*білів не падають. В них хвора фантазія бо вже таку фігню відправляють що просто жесть, дзвінки по ночах...
 
Назад
Угорі Унизу