• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ЕАПБ виграли у мене суд .

Дурачек

Форумчанин
Реєстрація
12 Тра 2021
Дописи
35
Реакції
15
Бали
853
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Дурачек не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. ЕАПБ виграв суд по 2 компаніям які купили. Зараз рішення вступило в силу. Зателефонував представник ЕАПБ та запропонував часткову сплату без ВП по рішеню суда. Реквізити скинули по КД договору. Просити гарантійний лист ?
 
Доброго дня. ЕАПБ виграв суд по 2 компаніям які купили. Зараз рішення вступило в силу. Зателефонував представник ЕАПБ та запропонував часткову сплату без ВП по рішеню суда. Реквізити скинули по КД договору. Просити гарантійний лист ?
Какая сумму они выиграли ?
 
Доброго дня. ЕАПБ виграв суд по 2 компаніям які купили. Зараз рішення вступило в силу. Зателефонував представник ЕАПБ та запропонував часткову сплату без ВП по рішеню суда. Реквізити скинули по КД договору. Просити гарантійний лист ?
Фантастика.Адмін, будь ласка перевірте особу.
 
Частичную? А каком им смысл?))))))
Я тоже проиграл суд и мы договорились на оплату по 1к без исполнителя - это да. Но никак не меньше суммы иска.
Хотя до суда была договорённость на оплату меньшей суммы, но, увы, началась война :(
 
Так, цікаві шокуючі деталі. На мене напевно незабаром теж подадуть, що ж ці переможці хочуть у відсотковому або гривневому еквіваленті
 
Доброго дня. ЕАПБ виграв суд по 2 компаніям які купили. Зараз рішення вступило в силу. Зателефонував представник ЕАПБ та запропонував часткову сплату без ВП по рішеню суда. Реквізити скинули по КД договору. Просити гарантійний лист ?
Доброго вечора,у мене суд 2 травня ,тіло 20000 ,хочуть 10000,ви на роботі?бо я за кордоном,і не знаю які наслідки,взагалі нема нічого в Україну,з чого вони збираються долг взяти
 
Доброго вечора,у мене суд 2 травня ,тіло 20000 ,хочуть 10000,ви на роботі?бо я за кордоном,і не знаю які наслідки,взагалі нема нічого в Україну,з чого вони збираються долг взяти

Навскидку, якщо Ви вже за кордоном і не маєте наміру повертатись, можна й не реагувати, але можливі нюанси, так що краще зверніться до юристів форуму.
 
Головне , щоб вони не обдурили. Заплатите без ВП , а потім вони візьмуть виконавчий лист і відкриють ВП
 
Доброго вечора,у мене суд 2 травня ,тіло 20000 ,хочуть 10000,ви на роботі?бо я за кордоном,і не знаю які наслідки,взагалі нема нічого в Україну,з чого вони збираються долг взяти
Тобто хочуть пів тіла через суд? чи тіло 2 000 , а хочуть 10 000, або тіло 20 000 і хочуть 100 000, який варіант правильний?
 
Тобто хочуть пів тіла через суд? чи тіло 2 000 , а хочуть 10 000, або тіло 20 000 і хочуть 100 000, який варіант правильний?
Написала трохи неправильно,тіло 20000 а хочуть 95000,зараз якраз суд відбувається,ще адвокат не відписав
 
Написала трохи неправильно,тіло 20000 а хочуть 95000,зараз якраз суд відбувається,ще адвокат не відписав
Напишіть, будь-ласка, результат по засіданню. Я ж правильно зрозуміла, що сьогодні суд у Вас? У мене в середу засідання, дуже хвилююся
 
Напишіть, будь-ласка, результат по засіданню. Я ж правильно зрозуміла, що сьогодні суд у Вас? У мене в середу засідання, дуже хвилююся
Ще не знаю сама,адвокат не відписує,дам знати
 
Ще не знаю сама,адвокат не відписує,дам знати
Відписався юрист,буде ще суд,тому що ми не заявляли що в мене буде захист на засіданні,казав зробимо їм сюрпиз,то їхній юрист моєму договір не пред'явив на суді,і перенесли суд на невідому дату
 
Відписався юрист,буде ще суд,тому що ми не заявляли що в мене буде захист на засіданні,казав зробимо їм сюрпиз,то їхній юрист моєму договір не пред'явив на суді,і перенесли суд на невідому дату
Ваш юрист і представник від ЄАПБ були присутні на засіданні?
 
Відписався юрист,буде ще суд,тому що ми не заявляли що в мене буде захист на засіданні,казав зробимо їм сюрпиз,то їхній юрист моєму договір не пред'явив на суді,і перенесли суд на невідому дату
Батл юристів прям ))
 
Ваш юрист і представник від ЄАПБ були присутні на засіданні?
Так
У мене хороший юрист,також відмінив инн без проблем,та якраз прийшов із ЗСУ,був там рік,хоч має свою юридичну компанію
Так

У мене хороший юрист,також відмінив инн без проблем,та якраз прийшов із ЗСУ,був там рік,хоч має свою юридичну компанію
Але я думала що це все відбудеться на першому засіданні,не думала що затягатимуть
 
Назад
Угорі Унизу