• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Сергей Калинин: адвокат на форуме и отзыв о работе с ним.

5.00 зірок
13 оцінок
А это вообще класс)
Так люблю читать о подобных решениях.
Оффтоп
люблю казать калам, що вони мені винні і для збереження їх кредитної історії і репутації перед рідними треба платить. Чекаю до вечора, або фіксую відмову і йду до виконавця, який заблокує їх рахунки і заборонить виїзд за кордон
 
Хочу подякувати адвокату Калініна Сергію Костянтиновичу за відміну роботу та за його професіоналізм!
Перебуваючи за кордоном в мене відбувся суд з Приват банком та було відкрите виконавче провадження на суму в районі 55 тисяч і я вирішила звернутися за допомогою до Калініна С.К. Взявшись за мою справу він подав заяву до суду про перегляд справи. І так після розгляду справи суд не задовольнив вимоги Приват банку і автоматично було зняте виконавче провадження. Також суд ухвалив рішення про повернення мені витрат на правову допомогу.
 
Дуже Дякую Сергію Калініну за допомогу! Виконавче провадження по Кредит-Капіталу повісті закрито 🙏🏻 гроші допомогу повернули , Дякую Вам)+++
 
Останнє редагування:
Дякую, Сергію Калініну за величезну роботу. Адвокат та людина з великої літери. 4 справи виграні в суді. За всі справи повна компенсація. Якщо у ввс проблеми з заборгованостями звертайтесь не роздумуючи. Щира дяка вам та успіхів у вашій роботі!
 
+1 вигране діло проти Монобанку. Щиро дякую Сергію Калініну за високоякісну роботу та позитивний результат.
 
Усім привіт. Хочу поділитися своїми враженнями про роботу вельмишановного Сергія Костянтиновича. В першу чергу - величезне дякую Вам, за Вашу роботу!
Чесно кажучи, я спочатку не вірила в те, що він мені насправді допоможе. Я наражалась на шахраїв, які тупо дерли гроші і нічого не робили. Тому моє відношення спочатку було дуже не довірливе.
Моя історія почалась ще 2 роки тому, у 2021.В мене було 6 виконавчіх написів. Я, та Сергій Костянтинович підписали контракт на 3 з них, так як я не була в змозі оплатити одразу за 6 справ. У нас почався процес. Все було добре, до поки не почалась війна. Я була змушена виїхати з дитиною за кордон. Спочатку я думала, раз я виїхала то і наша співпраця напевно неможлива. Але! Сергій Костянтинович представляє мої інтереси у суді, тож я не мушу там бути. Справа трішки затягнулася з зрозумілих причин. Війна. Але незважаючи на все це, я вже отримала рішення суду. Я його виграла! Суд присудив повернути мені кошти і стягнути їх з приватного нотаріуса. До останнього не вірила. Але цей юрист свою справу знає. А також він дуже чуйна та добра людина. Завжди йде на зустріч вам. Завжди все аргументує та пояснює для нас, для людей які далекі від юриспруденції.
Тож, якщо ви хочете дійсно позбудися цого нашийника в який нас затягують нотаріуси, користуючись нашим тяжким станом (від хорошо стану кредити у мікрозаймах не беруть), то я зі 100% впевненостю можу порекомендувати Сергія Костянтиновича. Іще раз величезне Вам дякую! Сподіваюсь що мій відгук допоможе комусь зробити свій вибір.
 
Останнє редагування:
Дякую,Сергію Костянтиновичу,за допомогу в суді що до знесення ВП від Профіт Капітал.Як і багато кто пише у відгуках,він дійсно Професіонал у своїй справі,Завжди на зв'язку,відповідає на всі запитання,відповідальний та розуміючий.Виконавче провадження скасовано,також суд ухвалив рішення про повернення мені витрат на правову допомогу.Я дуже,Вам,вдячна.Бажаю успіхів у вашій роботі.
 
Хочу щиро подякувати адвокату Сергію Костянтиновичу за його професіоналізм. Я не вперше звертаюся до нього. Він не відмовив, хоча був дуже зайнятий.І цього разу знову перемога над " нечестю" + отримаю назад витрачені кошти за юридичну допомогу. Моя справа була цікавою, як сказав Сергій( про неї довго розповідати), і як виявилося - не безнадійна. Справедливість існує, але шкода, що потрібно доводити в суді те, що боргу немає. Ще раз дякую Вам, Сергію. Ви - професіонал своєї справи і просто чудова людина.
 
Для мене це був перший і єдиний досвід роботи з юристом, і на моє здивування цей досвід дуже приємний. Сергій звісно унікальний, мені здається, що мало хто буде відповідати тобі В НІЧНИЙ ЧАС! Що в певні моменти мене насторожило, але із самого початку я отримав зрозумілу консультацію, чіткий план дій на найближче майбутнє і поміч у виникаючих питаннях. Попереджаю відразу, такі питання не вирішуються за день чи два, ба більше такі питання розтягуються на місяці довгої у напевно досить важкої праці! Яка тут ваша участь? Ніякої, Сергій повністю контролює хід справ і при необхідності інформує вас при якихось змінах, ви в буквальному сенсі нічого не робите. Це трішки лякає, але запевняю вас ви в надійних руках. Дам вам пораду котру ви не просили))) Не робіть чогось, що не знає юрист, на моєму прикладі я засумнівався і сплатив борг з відсотками не дочекавшись суда, бо оформлення позиву і інші речі займають певний час треба це розуміти. Після чого Сергій мене насварив і виграв суд))) Ба більше, якби я з ним порадився, кошти б можна було повернути, хоча це і зараз можна зробити скоріш за все. Що мені сподобалось, так це підхід. Сергій спілкується з повагою і відразу дає зрозуміти, що він кваліфікований спеціаліст котрий не дає марних надій, він на совість робить свою роботу все чесно розкладає по поличках, за носа вас ніхто водити не буде. Я задоволений, що тут сказати. Чи рекомендую я Калініна? 100% Звертайтесь без страху і памʼятайте, що ця людина на вашому боці!)
 
Хочу оставить отзыв об Адвокате форума, именно адвокате Advokat Ukraine . На меня подала в суд компания вердикт капитал , задолженность Динеро, и что удивительно что до этого они же сделали исполнительную надпись, совершенно с другой суммой . За помощью по снесению обратилась тоже к юристу с форума , а именно к Yurist , но именно защищаться в суде решила с адвокатом
Человек все подробно объяснил,24/7 был на связи
Был составлен договор , прописаны все условия и было видно куда и как идут оплата труда адвоката .
Суд будет в феврале , точную дату называть не хочу. Лишние уши и глаза тут есть . Работой довольна
Рекомендую!!!!
Як зв'язатись з адвокатом? Можливо номер є бо я тут новенький
 
Цей адвокат- дуже гарний спеціаліст,але мені прям "пощастило". Мою справу не перевели з окупованої території і вона застрягла- ні туди, ні сюди. І ніхто нічого не може зробити
 
Спасибо адвокату Калинину Сергею Константиновичу за выигранные суд и аппеляцию против Приватбанка! Быстрая реакция на решение вопросов. И как по мне, что немаловажно, адвокатское бюро "Калинин и Партнеры" не требует сразу оплаты за ознакомление со делом, как очень многие раскрученные адвокаты. Буду и дальше сотрудничать с этим адвокатским бюро. Больше Вам побед над охреневшими в край банками.
 
Всем привет, хочу поблагодарить Калинина Сергея Константиновича, все на высшем уровне, было открытых 5 ВП :
1) Кредит Капитал
2) Кошёлок
3) ФК Управ Активами
4) Инстафинанс
5) Инстафинанс

Самое главное, "Калинин и Партнеры" даже дали мне расрочку на 3 месяца, так как 5 дел и с деньгами покрыть все не сразу получилось..
Итог :
По всем 5ти, уже выиграли суд, вызнали их незаконными.. и так же есть решение по компенсации на юр помощь и все затраты на суды .. буду и дальше с ним сотрудничать ( Рекомендую ВСЕМ!!! )
 
Выражаю огромную благодарность Калинину Сергею Константиновичу!! Сегодня получено ещё одно решение суда в мою пользу - не підлягає виконанню виконавчий напис, стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю судові витрати и витрати на професійну правову допомогу. В связи с войной рассмотрение этой справы растянулось на два года, я даже перестала верить, что ее когда либо рассмотрят.. Но Сергей Константинович всегда был на связи и поддерживал. И вот - результат!!! Ещё раз - спасибо!!!
 
Назад
Угорі Унизу