• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Egroshi устроили телефонный террор.

Svitlana237

Читач
Реєстрація
10 Бер 2022
Дописи
3
Реакції
0
Бали
151
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Svitlana237 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий день, є гроші влаштували терор, Я на даний момент не в Україні, додзвонитись до мене не можливо, почали дзвонити батькам. З 3500грн боргу нарахували майже 11000, і на розмову не йдуть. Пояснюю зафіксуйте мені суму мою і я до 10 числа оплачу, а вони ні в яку(переписуюсь з менеджером Віктором) прошу замінити менеджера, не міняють. Що робити, щоб зменшити суму боргу? Це взагалі правомірно таке нарахування в час воєнного стану?він мені каже що пеню і штрафи немають права, а % за користуванням кредиту 2.2 в день мають. Вони знайшли новий вид нараховувати правомірно своїх мільйонів?
 
Забейте. Если ваше окружение перестанет на них реагировать, в конечном итоге им придётся предложить Вам меньшую сумму, а то и тело.
 
Добрий день, є гроші влаштували терор, Я на даний момент не в Україні, додзвонитись до мене не можливо, почали дзвонити батькам. З 3500грн боргу нарахували майже 11000, і на розмову не йдуть. Пояснюю зафіксуйте мені суму мою і я до 10 числа оплачу, а вони ні в яку(переписуюсь з менеджером Віктором) прошу замінити менеджера, не міняють. Що робити, щоб зменшити суму боргу? Це взагалі правомірно таке нарахування в час воєнного стану?він мені каже що пеню і штрафи немають права, а % за користуванням кредиту 2.2 в день мають. Вони знайшли новий вид нараховувати правомірно своїх мільйонів?
Не реагируйте на них, полный игнор, окружение тоже предупредите, чтобы не общались с ними. Через некоторое время, сами предложат закрыть за тело.
 
По хорошему надо бы сказать всему окружение и родственникам/родителям, чтобы слали вслед за русцким кораблём или тотальный игнор и пусть насмехаются над ними !
 
є гроші - це саме зло з усіх мфо , поганіше їх німа нікого (істеричні баби з кредіткаси відпочівають)

,мені вони теж влаштовували терор з дзвінками , сусідам , рідним , погрожували мені , посилали на три літери , вигадували історії що я на сусідів взяв кредит і вже стою знімаю гроші біля банкомата , сусіди звісно прибігали до мене , ходили з ними до поліції і т.д. (там звісно все знають про такі методи , але вдіяти нічого по суті не можуть) , моя вам порада - забийте на них , просто проінформуйте рідних , та не сприймайте це дуже до душі , я з ними так нічого і не вирішував , забив на них.
 
Назад
Угорі Унизу