• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Електронний лист від УБКІ

Володимир19

Форумчанин
Реєстрація
7 Кві 2021
Дописи
127
Реакції
42
Бали
913
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Володимир19 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
"У вашій кредитній історії є інформація про протермінування за кредитом від CreditKasa. Несвоєчасні виплати за кредитом тягнуть за собою негативні наслідки і т.д., натискаєш "сплатити заборгованість" і перекидає на сторінку особистого каб. з суммую заборгованості. Я не зрозумів, що мфо ще УБКІ платять, щоб вони такі листи присилали? Чи щоце означає?
 
"У вашій кредитній історії є інформація про протермінування за кредитом від CreditKasa. Несвоєчасні виплати за кредитом тягнуть за собою негативні наслідки і т.д., натискаєш "сплатити заборгованість" і перекидає на сторінку особистого каб. з суммую заборгованості. Я не зрозумів, що мфо ще УБКІ платять, щоб вони такі листи присилали? Чи щоце означає?
Тоже самое и мне пришло ?
 
"У вашій кредитній історії є інформація про протермінування за кредитом від CreditKasa. Несвоєчасні виплати за кредитом тягнуть за собою негативні наслідки і т.д., натискаєш "сплатити заборгованість" і перекидає на сторінку особистого каб. з суммую заборгованості. Я не зрозумів, що мфо ще УБКІ платять, щоб вони такі листи присилали? Чи щоце означає?
В мене теж такий є. Правда я не переходив в особистий кабінет. Прийшов на наступний день після відвідування сайту убкі
І теж кредиткаса
 
В мене теж такий є. Правда я не переходив в особистий кабінет. Прийшов на наступний день після відвідування сайту убкі
І теж кредиткаса
А я десь місяць назад був на сайті убкі, і при натисканні "сплатити заборгованість" в сам кабінет не заходить, сторінка вашого кабінету із даними, заборг. і т.д., але в кабінет вхід авт. не здійснюєть, щось типу скріншота.
 
А я десь місяць назад був на сайті убкі, і при натисканні "сплатити заборгованість" в сам кабінет не заходить, сторінка вашого кабінету із даними, заборг. і т.д., але в кабінет вхід авт. не здійснюєть, щось типу скріншота.
Цікавий момент, не знав, що убкі надсилає листи з інформацією, про заборгованість. Тим більше, в мене 29 сараїв, а прийшло лише по кредит касі
 
Цікавий момент, не знав, що убкі надсилає листи з інформацією, про заборгованість. Тим більше, в мене 29 сараїв, а прийшло лише по кредит касі
Так от і я думаю, якщо б це автоматично від убкі йшло, то б про всі борги були б листи(в мене брате також 29(хоча може і десь збився, коли рах.)), а так не розумію.
 
Пошарився по звіту з убкі. Є вся інформація, по всіх кредитах. Єгроші, доречі , ще ті контрацептиви жовані. Бо на п'яте липня вони мені в убкі вписали 18 з хвостиком тисяч заборгованості, при тому 28 червня написали, " до дня конституції, заплатіть 17 тис. Замість нарахованих 22тис." І це з 6к. тіла. За півтора місяці протермінування. Смішні ))))
В смс є доречі повідомлення від убкі та мбкі подібного змісту. Походу це якась платна послуга убкі, за яку сараї платять убкі))) там ж є можливість зареєструватись як партнер. Мейбі кредит каса юзає якісь плюшки від убкі)))
 
"У вашій кредитній історії є інформація про протермінування за кредитом від CreditKasa. Несвоєчасні виплати за кредитом тягнуть за собою негативні наслідки і т.д., натискаєш "сплатити заборгованість" і перекидає на сторінку особистого каб. з суммую заборгованості. Я не зрозумів, що мфо ще УБКІ платять, щоб вони такі листи присилали? Чи щоце означає?
Який у вас термін протермінування?? Незнаєте коли і кому продають кредит??
В мене 15 тис тіло , хочуть 30, пролангації на 14
 
ККасса видимо денег занесла порядком) что УБКИ за них пыжится) а может партнёрка какая) вообщем забейте)
 
Який у вас термін протермінування?? Незнаєте коли і кому продають кредит??
В мене 15 тис тіло , хочуть 30, пролангації на 14
В мене десь 3 міс., приблизно днів 10 після початку протермінування нараховували стандартні %, а далі перестали, раз на два дні приходить смс зі сталою суммою.
 
УБКИ такую чушь никогда не пришлет. Это шараги типа от имени бки смс отправляют, бред
 
Приват банк---------------- УБКИ----------------- МФО


вот эта цепочка ГГГГГГГГГГГГГГГ


Все это Фуфлоооооооооооооооооо
 
Назад
Угорі Унизу