• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Еліт Фінанс виконавче провадження

Сергій1990

Читач
Реєстрація
7 Жов 2021
Дописи
8
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Сергій1990 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Занесли в базу Дія.щьо чекає мене?Чи повліяє на мої поїздки за кордон
 

Вкладення

  • Screenshot_20211007-215548.jpg
    Screenshot_20211007-215548.jpg
    167.8 Кб · Перегляди: 171
Сергій1990, первый скрин удалил. Не оставляйте свои персональные данные. И тем более идентификатор доступа на асвп.
Выбирайте юриста и сносите ее к чертям собачьим.
 
На даний момент я знахожусь за кордоном!Чи можуть через цю компанію в мене бути проблеми на кордоні????
 
Кто-то уже сносил надпись по этой компании?
по реестру глянул..да, сносят.
Заблокували картки шо робити чи пропадуть кошти з них???
если ничего не делать, может и такое быть) что делать - сносить надпись в суде
Кто это такие Элит финанс.
факторинговая компания. лепит надписи
 
Останнє редагування:
И что в рішенні ?
Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Еліт Фінанс», про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню - задовольнити.
 
Доброго дня всім! Також маю справу з еліт фінанс ! Почали стягувати 20 відс з зарплати . Подали з юристом лист в суд про забезпечення ! Пройшло майже 3 тижні тільки пару днів тому взнала що є вже ухвала , але частково задовільнена! Скажіть будь ласка частково задовільнено, це як? Я розумію в кожного по різному , але шось страшно чи хоч призупинять стягування. Дякую всім
 
Доброго дня всім! Також маю справу з еліт фінанс ! Почали стягувати 20 відс з зарплати . Подали з юристом лист в суд про забезпечення ! Пройшло майже 3 тижні тільки пару днів тому взнала що є вже ухвала , але частково задовільнена! Скажіть будь ласка частково задовільнено, це як? Я розумію в кожного по різному , але шось страшно чи хоч призупинять стягування. Дякую всім
Угадывать не видя ухвалы такой себе план))
Спросите у юриста своего
 
Назад
Угорі Унизу