• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Есть не просроченный кредит , платить не чем

У меня в ПУМБ следующая ситуация. Есть 2 кредита. 1 платеж сегодня , 2й - 8го числа. Писал в поддержку им на почту мол есть каникулы или нет? 3й день никто не отписывает даже. И на сайте инфы 0, в разделе НОВОСТИ. В альфабанке четко написали на сайте и в приложении по карте мин платеж написано что внесен, хотя завтра надо по кредитке в альфе внести мин платеж. Если кто владеет информацией, поделитесь. Сегодня платить реально нечем. Работы нет. Денег тоже чисто на еду.
Ви самі відповіли на своє запитання...
Навіщо напружуватись є чи нема, якщо всеодно вам нічим платити :rolleyes:
 
У меня по кредитке платеж очередной. Ищу инфо на сайте привата, есть ли каникулы. Инфы нет. Откуда у Вас инфо можно узнать?


У меня в ПУМБ следующая ситуация. Есть 2 кредита. 1 платеж сегодня , 2й - 8го числа. Писал в поддержку им на почту мол есть каникулы или нет? 3й день никто не отписывает даже. И на сайте инфы 0, в разделе НОВОСТИ. В альфабанке четко написали на сайте и в приложении по карте мин платеж написано что внесен, хотя завтра надо по кредитке в альфе внести мин платеж. Если кто владеет информацией, поделитесь. Сегодня платить реально нечем. Работы нет. Денег тоже чисто на еду.
Мне от Райффайзена пришло письмо на электронку. Проверьте почту, которую указывали в Привате
 
В мене теж є кредити по кредитним карткам в 4 банках, до війни вносив мінімальні платежі щоб не було прострочки. В теперішній ситуації вирішив що з платити не буду. Зараз потрібно думати як вижити, а з банками вже потрібно розбиратися коли все буде добре, банки не пропадуть.
 
У меня по кредитке платеж очередной. Ищу инфо на сайте привата, есть ли каникулы. Инфы нет. Откуда у Вас инфо можно узнать?


У меня в ПУМБ следующая ситуация. Есть 2 кредита. 1 платеж сегодня , 2й - 8го числа. Писал в поддержку им на почту мол есть каникулы или нет? 3й день никто не отписывает даже. И на сайте инфы 0, в разделе НОВОСТИ. В альфабанке четко написали на сайте и в приложении по карте мин платеж написано что внесен, хотя завтра надо по кредитке в альфе внести мин платеж. Если кто владеет информацией, поделитесь. Сегодня платить реально нечем. Работы нет. Денег тоже чисто на еду.
Мне кажется все банки будут давать каникулы.Время такое.
А нет вам ответа ,так как не все серверы работают ..Вот и всё.
Не переживайте за это.....
Думайте о своей семье,их безопасности и их содержании.Это сейчас главное.
 
Останнє редагування:
Вот инфо, только что прислали мне таки из ПУМБа письмо, цытирую дословно -


Добрий день!



Повідомляємо, що за кредитними продуктами було встановлено такі умови:

· розроблена програма кредитних канікул та лонгація строком на 3 місяці, яка допоможе зменшити фінансове навантаження по виплаті кредиту та уникнути прострочок

· кредитні канікули підключаються автоматично до усіх діючих продуктів типу кредити готівкою або кредити на придбання техніки або Сплачуй частинами NEW

· кредитні канікули будуть підключені поетапно протягом 6 днів, одразу всім клієнтам підключити неможливо

· під час кредитних канікул у мінімальний платіж будуть враховуватися тільки відсотки/комісії згідно діючих договорів

· з 28.02.2022 на просрочену заборгованість сума не буде перенесена, якщо клієнт не зміг внести суму мінімального платежу за договором

· штрафні санкції та пені не нараховуються по усім договорам

· якщо клієнт не зміг внести мінімальний платіж за договором, дані у Бюро Кредитних Історій передаватися не будуть

· автосписання платежів з карткових рахунків на погашення заборгованості відключено
 
У меня по кредитке платеж очередной. Ищу инфо на сайте привата, есть ли каникулы. Инфы нет. Откуда у Вас инфо можно узнать?


У меня в ПУМБ следующая ситуация. Есть 2 кредита. 1 платеж сегодня , 2й - 8го числа. Писал в поддержку им на почту мол есть каникулы или нет? 3й день никто не отписывает даже. И на сайте инфы 0, в разделе НОВОСТИ. В альфабанке четко написали на сайте и в приложении по карте мин платеж написано что внесен, хотя завтра надо по кредитке в альфе внести мин платеж. Если кто владеет информацией, поделитесь. Сегодня платить реально нечем. Работы нет. Денег тоже чисто на еду.
Из офисточников))
 

Вкладення

  • Screenshot_20220304_211416_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20220304_211416_com.huawei.browser.jpg
    88.2 Кб · Перегляди: 21
Из офисточников))
ну собственно практически тот же текст что мне и ПУМБ прислал походу.. Зашел в кабинет сейчас. Так с 700 грн по кредиту сейчас висит сумма 399 до 8го числа. А вот сумма 1200 которую сегодня мне вносить надо так и осталась без изменений:( Наверное, фраза "Поэтапно" пока что до этого кредита не добралась у меня
 
Назад
Угорі Унизу