• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Еврогроши уже продают долги коллекторам.

  • Автор теми July26
  • Дата початку
  • Відповіді 12
  • Перегляди 1K

July26

Форумчанин
Реєстрація
22 Січ 2020
Дописи
280
Реакції
133
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
July26 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сегодня решила зайти посмотреть в лк єврогроши, и увидела что мой долг продан коллекторам(Кредит Капитал)
Просрочка примерно 1,5 года.
 
наш тоже туда ушел ,можно было за 1800 остатка закрыть а они продали ,не успели закрыть,теперь те 7000 хотят
 
Вот мысль пришла, а может с этой историей с СБУ все просроченные сейчас тулить начнут? Хотя объёмы, с другой стороны, какой калл такое потянет...
 
А за який термін прострочки Вам запропонували 1800грн?? Я так розумію це тіло
рік,і навіть більше з 2019 року ,ще була нацкомісія писали скарги і вони списали % ,було понад 54000 з тіла 10000 списали до 10000 потім до 6000 потім до 3700 і в 2021 було 1800 і продали,не було коштів закрити,закрили ще один еврогроші зі списанням 4000 . а цей не встигли
 
рік,і навіть більше з 2019 року ,ще була нацкомісія писали скарги і вони списали % ,було понад 54000 з тіла 10000 списали до 10000 потім до 6000 потім до 3700 і в 2021 було 1800 і продали,не було коштів закрити,закрили ще один еврогроші зі списанням 4000 . а цей не встигли
А що це за скарги???? До нац банку я так розумію??це Ви писали і звертались??? Поділіться будь ласка інформацією буду дуже вдячна
 
А що це за скарги???? До нац банку я так розумію??це Ви писали і звертались??? Поділіться будь ласка інформацією буду дуже вдячна
это была нацкомисия котороя регулировала и контролировала мфо ,ее ликвидировали в 2020 теперь это нбу делает
 
это была нацкомисия котороя регулировала и контролировала мфо ,ее ликвидировали в 2020 теперь это нбу делает
А що саме Ви писали??? Можливо є якійсь зразок що долучали до зверненнч? Договір чи що саме, просили списання % і оплати ьіла??
 
А що саме Ви писали??? Можливо є якійсь зразок що долучали до зверненнч? Договір чи що саме, просили списання % і оплати ьіла??
там были нарушения большие вот и списали,образец на сайте где-то есть в ресурсах
 
Назад
Угорі Унизу