• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фактор і Укрпозика обдзвін за дорученням

Bobik9494

Форумчанин
Реєстрація
25 Сер 2021
Дописи
122
Реакції
16
Бали
1,800
UAH
12.00
Ваш пол
Мужской
Bobik9494 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Підкажіть в кого Укрпозика передавала на продзвін Фактору? На якому приблизно терміні прострочки це було? І як фактор себе веде (дзвінки родичам,смс, листи)?
У мене 15 днів прострочки. Пролангаціями оплачено +-3500 і за час прострочки 1500, тіло 5000
 
Підкажіть в кого Укрпозика передавала на продзвін Фактору? На якому приблизно терміні прострочки це було? І як фактор себе веде (дзвінки родичам,смс, листи)?
У мене 15 днів прострочки. Пролангаціями оплачено +-3500 і за час прострочки 1500, тіло 5000
В мене передавали ,приблизно місяць другий протермінування був.Дзвонять кого знайдуть.Декілька листів було.Але ігнор робить свою справу.Відсіялись.
 
В мене передавали ,приблизно місяць другий протермінування був.Дзвонять кого знайдуть.Декілька листів було.Але ігнор робить свою справу.Відсіялись.
Зрозуміло. Дякую
У мене наразі прострочений платіж по реструктуризації, яка залишається активною. Можливо ще не даватимуть Фактору
 
Доброго дня. Маю прострочення Укрпозики в 3 місяці. До цього часу було 3-4 смс і кілька дзвінків.
Сьогодні прийшло смс:
Sprava #: RTL8541459 peredanna v yurydychnu kompaniiu!
Tel: 0442245981
Хто знає кому продають/передають? І чого очікувати?
 
Назад
Угорі Унизу