• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фактор.Нарешті прислали документи (договір факторингу).Це є нормальний договір?

Alina 1995@

Форумчанин
Реєстрація
19 Січ 2023
Дописи
7
Реакції
2
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Alina 1995@ не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Нарешті.Здійснилось.Прислали договір факторингу.Ось тільки викликає великий сумнів.Прислали на вайбер лише через кілька років .Погляньте будь ласка .Перепрошую:дупцю витирати ним можна ?(я фігурально)
Договір факторингу від КА Фактор
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-01-19-13-35-31-50_c37d74246d9c81aa0bb824b57eaf7062.jpg
    Screenshot_2023-01-19-13-35-31-50_c37d74246d9c81aa0bb824b57eaf7062.jpg
    74.8 Кб · Перегляди: 37
І де тут конкретно Ваш кредитний договір?
І що з позовною давністю?
Та пройшло вже більше 3 років.Конкретно дату не знаю,мій колишній чоловік набирав на мене кредити.Замінила номер телефона,знову вийшла заміж-знайшли.Попросила договір .Ось це все що мені прислали

Ще прислали повідомлення щоб оплатила борг.І це лише зараз.Разом з "данним" договором
 
Alina 1995@, скажу так. Це не є достатніми доказами відступлення прав вимоги.
Телефонують регулярно.Що казати в разі якщо запитають що не так з договором,адже він є?апелюють статею 1349 про обдзвін близьких і дзвінки вкрай напрягають.
 
Телефонують регулярно.Що казати в разі якщо запитають що не так з договором,адже він є?апелюють статею 1349 про обдзвін близьких і дзвінки вкрай напрягають.
А меня так перебрасывают от служб(( до этого дельта М , раньше єапб! Только смс и никаких документов
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-01-19-12-01-46-338-edit_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_2023-01-19-12-01-46-338-edit_com.google.android.apps.messaging.jpg
    53.1 Кб · Перегляди: 35
і як бачимо, у договорі факторингу Профіт Капітал. а не Фактор.
 
А меня так перебрасывают от служб(( до этого дельта М , раньше єапб! Только смс и никаких документов
Та вони дістали .За моєю вимогою мали вислати договір через 7 днів а вислали фіг знає за скільки часу.Я не юрист,але такий договір факторингу надрукувати може будь-хто .Звичайний шаблон.
і як бачимо, у договорі факторингу Профіт Капітал. а не Фактор.
Вони заявляють що це є одна і так сама організація)
 
вони можуть що завгодно заявляти : ) єдрпоу ж різні. тому..
Спочатку набрали з профіта,потім з фактора з тією ж сумою боргу.Я запитала що за фігня,відповідь:"ми і є профіт капітал"
Спочатку набрали з профіта,потім з фактора з тією ж сумою боргу.Я запитала що за фігня,відповідь:"ми і є профіт капітал"
І ще...я ж мала питання щодо договору,вони назватися ким завгодно можуть,проблема в іншому.Сьогодні фактор дзвоне-завтра профіт ,я не можу зрозуміти що за договір факторингу ,який виглядає як туалетний папір.
 
Спочатку набрали з профіта,потім з фактора з тією ж сумою боргу.Я запитала що за фігня,відповідь:"ми і є профіт капітал"
ну фактор звонять по дорученню від профіта. але якщо дійсно була переуступка. то саме профіту а не фактору, оскільки саме профіт діє за ліцензією факторингу.


не плутайте також "ка фактор" назву компанії та "фактор" як покупця права вимоги, де є "клієнт" - мфо (той, хто продає) - і "фактор", той хто купує
 
Просто ігноруйте. Що їм пояснювати, якщо вони закони не читають?
 
ну фактор звонять по дорученню від профіта. але якщо дійсно була переуступка. то саме профіту а не фактору, оскільки саме профіт діє за ліцензією факторингу.


не плутайте також "ка фактор" назву компанії та "фактор" як покупця права вимоги, де є "клієнт" - мфо (той, хто продає) - і "фактор", той хто купує
Дякую за відповідь)Мирного Неба)
Просто ігноруйте. Що їм пояснювати, якщо вони закони не читають?
Щиро дякую))Бережіть себе)
 
Нарешті.Здійснилось.Прислали договір факторингу.Ось тільки викликає великий сумнів.Прислали на вайбер лише через кілька років .Погляньте будь ласка .Перепрошую:дупцю витирати ним можна ?(я фігурально)
Переглянути вкладення 124882
максимум что можно с этими бумажками сделать это распалить кастрик)
 
Назад
Угорі Унизу