• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фактор проснулся

Оксана340

Форумчанин
Реєстрація
13 Тра 2021
Дописи
20
Реакції
0
Бали
846
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Оксана340 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Был сегодня пропущенный. Перезвонила - ка фактор. Говорит только "ожидайте соединения" и трубку никто не берёт. Активизировались или просто робот звонит? Звонили кому-то?
 
Был сегодня пропущенный. Перезвонила - ка фактор. Говорит только "ожидайте соединения" и трубку никто не берёт. Активизировались или просто робот звонит? Звонили кому-то?
Може перестали в штани сцяти... Від їх дзвінків толку небагато.
 
Был сегодня пропущенный. Перезвонила - ка фактор. Говорит только "ожидайте соединения" и трубку никто не берёт. Активизировались или просто робот звонит? Звонили кому-то?
И зачем вы перезваниваете. Они увидели активность с вашего номера, и теперь у них появился стимул вам звонить. Не будете с ними общаться, стимул пропадет.
В следующий раз позвонят вам, скажите, что вы - это не вы, и симку купили на базаре. Может помочь.
 
У меня сегодня спустя три года проснулся фактор, просит тело вернуть, плотить предлагает хоть по 500 грн,
Вопрос к знатокам, нужно плотить или забить на них
 
У меня сегодня спустя три года проснулся фактор, просит тело вернуть, плотить предлагает хоть по 500 грн,
Вопрос к знатокам, нужно плотить или забить на них
Фактору? Не думаю. Тим більше три роки...
 
Они сейчас могут надпись сделать?
Сама кантора фактор - не робить написи. Тим більше вони під забороною в військовий стан.

Ну і після трьох років подавати на напис не думаю що будуть. Там теж термін три роки
 
У меня сегодня спустя три года проснулся фактор, просит тело вернуть, плотить предлагает хоть по 500 грн,
Вопрос к знатокам, нужно плотить или забить на них
Послати.
І не звертайте увагу ,що вони там просять.
 
У меня сегодня спустя три года проснулся фактор, просит тело вернуть, плотить предлагает хоть по 500 грн,
Вопрос к знатокам, нужно плотить или забить на них
Та вони всі по просинались???сьогодні прям за бібікали падли?
 
Та вони всі по просинались???сьогодні прям за бібікали падли?
Вийми батарейкі у бібікалці і поклади у шухлядку ))
Сама кантора фактор - не робить написи. Тим більше вони під забороною в військовий стан.

Ну і після трьох років подавати на напис не думаю що будуть. Там теж термін три роки
Ну зараз щось говорити про внн немає змісту бо заборонений, а раніше попадалось що написи робились по кредитам, яким більше 3 років
 
Назад
Угорі Унизу