• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Fin Fort Club спілка Юристів

Drdartdart

Форумчанин
Реєстрація
10 Сер 2020
Дописи
106
Реакції
73
Бали
68
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Drdartdart не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Товариші хто чув за цю контору, реально допомагають, чи шахраї???
 
Послуг є багато, анти колектор, переадресація з мого номеру на телефон їхніх Юристів, списання відсотків так, щоб ти оплатив тільки тіло, подача в суд на МФО і тд, надсилають електронний договір, і висилають рукописний по новій пошті
 
Товариші хто чув за цю контору, реально допомагають, чи шахраї???
Тут на форумі є нормальні профільні юристи. Перевірені. Зверніться до них якщо є питання. Не шукайте пригод на п'яту точку.
 
Це такий ультразвуковий відлякувач всілякої колекторської зарази?))
переадресація з мого номеру на телефон їхніх Юристів
Наскільки пам'ятаю, таку послугу пропонували Admin і Vados2020. Ваші дзвонилки отримають задушевну розмову і популярність на Youtube)
списання відсотків так, щоб ти оплатив тільки тіло
Можливо, юрист і може в цьому допомогти. Але те саме в 90% випадків Вам з часом запропонують без жодних витрат і зусиль.
подача в суд на МФО
Навіть якщо це завершиться успіхом (що не гарантовано, а от судовий сбір і послуги адвоката оплачуються в будь-якому випадку), договір буде визнано недійсним (найчастіше саме це мається на меті) і присуджено подвійну реституцію (зворотній взаєморозрахунок), то варто врахувати - судовий процесс може продовжуватись від декількох місяців до декількох років. По-перше, весь цей час МФО все одно буде "опрацьовувати" Вас і оточення. По-друге, з вірогідністю 90% за той самий час Вам і без суду запропонують вирішити питання за тіло кредиту.
Як на мене, позиватися до фінансової компанії є сенс тоді, коли маєте значні переплати (багато пролонгацій), з метою частково їх повернути і визнати кредит закритим. Якщо ж не платили з самого початку - ризиків і витрат більше, ніж перспектив.
 
Тут на форумі є нормальні профільні юристи. Перевірені. Зверніться до них якщо є питання. Не шукайте пригод на п'яту точку.
Мені потрібен юрист...підкажіть в якому розділі знайти
 
Товариші хто чув за цю контору, реально допомагають, чи шахраї???
шахраї гарно допомогають, бо вони надають уроки життя.
Мені потрібен юрист...підкажіть в якому розділі знайти
Шукайте через Google але спочатку знайдіть Google в яндексі.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу