• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фін Ікс ,як їх угомонити підскажіть

Wolfmeister

Форумчанин
Реєстрація
24 Вер 2019
Дописи
38
Реакції
29
Бали
2,590
UAH
0.00
Wolfmeister не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Друзі терміново потрібна порада із даною шарагою.Займ 4000 взятий у вересні, із платежем 700 грн тиждень, вже сплачено 6300,хочуть ще 2500.В жовтні ,хотів закрити достроково,виставили суму таку як до кінця дії договору.Так як приходили на роботу і додому ,принципово платити більше їм не хочу.Чи є можливість якось признати договір нікчемним.Договір підписаний на відділенні.
 
Друзі терміново потрібна порада із даною шарагою.Займ 4000 взятий у вересні, із платежем 700 грн тиждень, вже сплачено 6300,хочуть ще 2500.В жовтні ,хотів закрити достроково,виставили суму таку як до кінця дії договору.Так як приходили на роботу і додому ,принципово платити більше їм не хочу.Чи є можливість якось признати договір нікчемним.Договір підписаний на відділенні.
Все шо ви підписували щей у відділені шараги, іграє проти вас! Тут тільки до юриста! Я так думаю
 
В мене 5-ь контор на відділенні. З ФінХ домовились про дворазовий місячний платіж.
 
Ой да не пугайте ерундой
Нє ну спорити не буду, бо особистого досвіду в відділеннях немаю, просто я думаю що письмова згода іграє більше на руку шарагам у судді, якщо до такого дійде, хотя як показує практика це скоріш окремі випадки.
 
Назад
Угорі Унизу