• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фінфорс йдуть на поступки під час війни ?

  • Автор теми deser
  • Дата початку
  • Відповіді 42
  • Перегляди 3K

deser

Форумчанин
Реєстрація
25 Жов 2022
Дописи
41
Реакції
26
Бали
308
UAH
0.00
deser не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
ССлон продае на днях фінфорсу
сслон пропонує 50% знижки зараз, а через декілька днів передає фінфорсу

брав під час війни
У кого як з ними ті хто брав під час війни?
щось пропонують ? можливо хтось закрив за тіло ?
 
ССлон продае на днях фінфорсу
сслон пропонує 50% знижки зараз, а через декілька днів передає фінфорсу

брав під час війни
У кого як з ними ті хто брав під час війни?
щось пропонують ? можливо хтось закрив за тіло ?
Також сьогодні прислали смс, ну яка різниця хто буде звонити. Нічого не пропонували.
 
Також сьогодні прислали смс, ну яка різниця хто буде звонити. Нічого не пропонували.
та я можу закрити кредит хоч зараз
але відсотки нагнали, як би хоча би тіло +1к не більше )
дзвінки на мене не діють, хай дзвонять куди хочуть)

цікаво чи хтось вже закривав у фінфорсу взяті під час війни
 
Почитайте на форумі, може є інфо. Це я так розумію вони пакетом запхнули перед Новим Роком ?
 
та я можу закрити кредит хоч зараз
але відсотки нагнали, як би хоча би тіло +1к не більше )
дзвінки на мене не діють, хай дзвонять куди хочуть)

цікаво чи хтось вже закривав у фінфорсу взяті під час війни
Фінфорс можна закрити за тіло
 
Мені сьогодні МістерКеш таке написав. Або сьогодні закрити у них за тіло,або завтра продають Фінфорс. Взяв у них ще до війни,на прострочку вийшов за тиждень до ВП
 
о тоді буду чекати переходу до них
і чекати пропозицію

ви брали під час війни ?
Брав у період війни в Сисилоун, 15.12 продали фінфорсу, фінфорс одразу запропонував тіло, вислали гарантійку, сплатив, вислали довідку про закриття на наступний день. Все чітко.
 
ССлон продае на днях фінфорсу
сслон пропонує 50% знижки зараз, а через декілька днів передає фінфорсу

брав під час війни
У кого як з ними ті хто брав під час війни?
щось пропонують ? можливо хтось закрив за тіло ?
навіть краще що передали фінфорсу
закрив на 200 грн менше ніж тіло )
а сслоан до останього гнули всю сумму з %
 
ССлон продае на днях фінфорсу
сслон пропонує 50% знижки зараз, а через декілька днів передає фінфорсу

брав під час війни
У кого як з ними ті хто брав під час війни?
щось пропонують ? можливо хтось закрив за тіло ?
Пропонують тіло навіть на декілька платежів, тож чекайте.
 
ССлон продае на днях фінфорсу
сслон пропонує 50% знижки зараз, а через декілька днів передає фінфорсу

брав під час війни
У кого як з ними ті хто брав під час війни?
щось пропонують ? можливо хтось закрив за тіло ?
Які у вас новини? Мені сьогодні запропонували за півтора тіла на 7 місяців. Але я щось не дуже хочу платити. Грошей не маю. Думаю чи чекати що запропонують за тіло на частини?
 
Доброг дня! Тільки зареєструвалась тут. Сс лоун продав фінфорсу в січні. З 20000 тіла я сплатила 6000 грн. Сьогодні почали телефонувати і вимагати ще 4000 грн. Гарантійку не надсилали. Якщо до кінця дня не оплачу то включать в роботу серйозних колекторів. Мені вже дурно. Телефонував Ігор Олександрович. Сказав що дивиться на моє фото і таку гарну дівчину ображати не хоче. Також назвав прізвища і імена моїх батьків. Грошей нема в мене сьогодні платити. Що від них чекати?
 
Доброг дня! Тільки зареєструвалась тут. Сс лоун продав фінфорсу в січні. З 20000 тіла я сплатила 6000 грн. Сьогодні почали телефонувати і вимагати ще 4000 грн. Гарантійку не надсилали. Якщо до кінця дня не оплачу то включать в роботу серйозних колекторів. Мені вже дурно. Телефонував Ігор Олександрович. Сказав що дивиться на моє фото і таку гарну дівчину ображати не хоче. Також назвав прізвища і імена моїх батьків. Грошей нема в мене сьогодні платити. Що від них чекати?
Мене продали їм містер кеш. Прийшло смс. Я сама передзвонила. Хлопець спокійно дав час закрити до кінця квітня. Не турбують взагалі. Алет тут мабуть кому як пощастить
 
Мене продали їм містер кеш. Прийшло смс. Я сама передзвонила. Хлопець спокійно дав час закрити до кінця квітня. Не турбують взагалі. Алет тут мабуть кому як пощастить
Це якийсь жах. А коли продали?
 
Доброг дня! Тільки зареєструвалась тут. Сс лоун продав фінфорсу в січні. З 20000 тіла я сплатила 6000 грн. Сьогодні почали телефонувати і вимагати ще 4000 грн. Гарантійку не надсилали. Якщо до кінця дня не оплачу то включать в роботу серйозних колекторів. Мені вже дурно. Телефонував Ігор Олександрович. Сказав що дивиться на моє фото і таку гарну дівчину ображати не хоче. Також назвав прізвища і імена моїх батьків. Грошей нема в мене сьогодні платити. Що від них чекати?
ООО...щось новеньке...в них є серйозні кАлЄктара????????
Ну,а якщо по факту,трішки КонЧеНі.Можуть позвонити,різну фігню написати.Стандарт.Менше спілкуйтеся,і якщо нема чим платити,то і не платіть.На поступки йдуть,але час...час...і ще раз час...
Мене продали їм містер кеш. Прийшло смс. Я сама передзвонила. Хлопець спокійно дав час закрити до кінця квітня. Не турбують взагалі. Алет тут мабуть кому як пощастить
В мене вони були тихі...с*ськи і містер кеш продали...ну пару раз набрали,написали і злились....
 
не спілкуватись взагалі? Переживаю щоб близьким і батькам терор не влаштували.
 
Назад
Угорі Унизу