• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фінфорс подав до суду на всю заборгованість

Фінфорс подав і виграв((((.
Кстати, почитал я решение суда и что-то это попахивает сливом Вас судом. Потому что как можно утверждать, что сс лоун был сгенерирован Вам КЕП( ЭЦП), если СС Лоун не является сертифицированным центром по выдаче электронных цифровых подписей.
 
Kiborg, есть такое, как оказалось. Вот ссылка
это то, о чем говорил я, а не Kiborg)))

За таких обставин суд першої інстанції був зобов'язаний надіслати судові рішення у паперовій формі рекомендованим листом або електронним листом на офіційну електронну адресу, зареєстровану в Системі, чого зроблено не було. Докази вручення оскаржуваного рішення особі в матеріалах справи відсутні.
 
это то, о чем говорил я, а не Kiborg)))

За таких обставин суд першої інстанції був зобов'язаний надіслати судові рішення у паперовій формі рекомендованим листом або електронним листом на офіційну електронну адресу, зареєстровану в Системі, чого зроблено не було. Докази вручення оскаржуваного рішення особі в матеріалах справи відсутні.
Я ещё не проснулся :пионер:
 
Перепрошую. Я вже так відвикла 🤭🤭🤭від тих ,виконавчих,судів,що трішечки помилилася.
В мене не суд ,а виконавчий напис прилетів...
Виходить,що зробили ВНН до війни? І тількі зараз відкрили ВП? Так я зрозуміла?
 
Я раніше читала тут,на форумі,що можуть на довоєнних. Але не буду стверджувати.
це станом на зараз: "Забороняється відкриття виконавчих проваджень на підставі виконавчих написів нотаріусів, вчинених на кредитних договорах, які не посвідчені нотаріально."
 
Назад
Угорі Унизу