• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

фінколект прислав лист вимоги

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 8
  • Перегляди 2K

Iren7777

Форумчанин
Реєстрація
11 Лис 2021
Дописи
501
Реакції
151
Бали
913
UAH
4.04
Ваш пол
Женский
Iren7777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
УВАГА! CREDIT KASA розглядає можливість продажу Вашого боргу третім особам. потрібно зробити оплату в 3 денний термін. Що це означає підскажіть. вони вже і так продали фінколект
 
УВАГА! CREDIT KASA розглядає можливість продажу Вашого боргу третім особам. потрібно зробити оплату в 3 денний термін. Що це означає підскажіть. вони вже і так продали фінколект
Ну і нехай собі розглядають до усерячки... пізніше будуть просити хоч тіло.
 
УВАГА! CREDIT KASA розглядає можливість продажу Вашого боргу третім особам. потрібно зробити оплату в 3 денний термін. Що це означає підскажіть. вони вже і так продали фінколект
А де лист вимога?

Отримали поштою під підпис?
Кредит каса не продає борги, наскільки я знаю. Віддають різним шавкам на прозвони.
 
УВАГА! CREDIT KASA розглядає можливість продажу Вашого боргу третім особам. потрібно зробити оплату в 3 денний термін. Що це означає підскажіть. вони вже і так продали фінколект
Три года уже просят розглядають
 
дякую за підтримку
Надсилаю Вам лист вимогу. Терміново, дуже терміново протягом 3 днів пити чайок, незважаючи на їх пісулі. Ще, один лист на вимогу, бережіть себе і все буде Україна ✊??
 
А мне на электронку прислали лист вимогу. Требуют чтобы я оплатила 106+к (тело 15к) иначе могут продать и подать в суд, а через суд конфискация имущества. Это они как, реально или тоже пугают?
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-03-23-03-29-10-316_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2023-03-23-03-29-10-316_com.google.android.gm.jpg
    72.2 Кб · Перегляди: 56
А мне на электронку прислали лист вимогу. Требуют чтобы я оплатила 106+к (тело 15к) иначе могут продать и подать в суд, а через суд конфискация имущества. Это они как, реально или тоже пугают?
Добрий день. Ну в суд подати можуть, але не факт що Вам то все присудять. З приводу майна, то випадки на форумі поки відсутні.
 
Назад
Угорі Унизу