• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Финколлект, как договориться за тело? И идут ли они на уступки

  • Автор теми Яна_
  • Дата початку
  • Відповіді 4
  • Перегляди 1K

Яна_

Форумчанин
Реєстрація
22 Тра 2022
Дописи
31
Реакції
5
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Яна_ не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Тепло 8, хотят 12700, мистеркеш передал им. Есть у кого опыт с ними?расскажите пожалуйста
 
Тепло 8, хотят 12700, мистеркеш передал им. Есть у кого опыт с ними?расскажите пожалуйста
Є.....мороз мене не раз спасав або гнуть свою лінію,є на тіло.Закрию по гарантійні.Якщо вони згодні будуть,закривайте.Якщо почнуть вийо,скажіть в моєму списку ще двох*я шараг які я закрию за тіло,а чи чекайте.І подивитесь,самі позвонять або напишуть.
 
Тепло 8, хотят 12700, мистеркеш передал им. Есть у кого опыт с ними?расскажите пожалуйста
Как у вас с ними? Мене сегодня прислали что передали им на прозвон, я так понимаю не продали.
 
Тепло 8, хотят 12700, мистеркеш передал им. Есть у кого опыт с ними?расскажите пожалуйста
Десь минулої зими їм віддали містер мані.тепер висилають на пошту повідомлення про сплату лише тіла кредиту.на днях подзвоню дізнаюсь що там як.можливо заплачу
 
Как у вас с ними? Мене сегодня прислали что передали им на прозвон, я так понимаю не продали.
Звонков нет, написала на почту письмо что готова оплатить тело двумя платежами, шлют мне Акции оплатить 13к, жду дальше) родным пока не звонили
 
Назад
Угорі Унизу