• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Финпром маркет прийшла в дію постанова

  • Автор теми Єгор
  • Дата початку
  • Відповіді 62
  • Перегляди 6K
Єгор, виконавець державний? У мене така ж фігня. Але я працюю офіційно. Тому одразу зайнялася документами до суд. Якщо у вас є майно- арештують. І можуть реалізувати на погашення заборгованості. У мене немає ніякого майна. Лише картки, рахунки. Я брала в банку довідку, що рахунок цільовий. То я бігала до виконавця через день, щоб розблокувала. І через тиждень вона це таки зробила. Вп відкрито 3.06 , 8.06 я подала документи до суду. 30.06 вже суд.
прям так и арестуют? заберут все? холодильник-телевизор-ложки-вилки?
Евлампия, я когось лякаю продажем майна? Я кажу, що можливо будуть реалізовувати!
кому ваше майно, "трусики-маички" нужны? кто будет с ними тягаться?
Почтиайте про процедуру торгов-это же ппц.
Исполнителю проще с вами договориться про выплату Н-ой сумы в месяц...
он всемогущий "Приматбанк" напрямую требовал у исполнителя отобрать все имущество и передать им на хранение...
Ага-исполнители разогнался, прям, волосы назад и побежал все арестовывать...
 
СерГрей, у мене в дії є усі постанови , і зокрема на арешт майна. Я ж не стверджувала, що це майно будуть продавати чи ще щось з ним робити. Я лише зробила припущення. Але вам краще на людину накинутися, аніж нормально пояснити.
СерГрей і до чого тут виделки- ложки- майки і труси? У мене виконавець зробила мене "невиїздною"! Теж скажете , що це брехня, і такого бути не може!?
 
СерГрей, у мене в дії є усі постанови , і зокрема на арешт майна. Я ж не стверджувала, що це майно будуть продавати чи ще щось з ним робити. Я лише зробила припущення. Але вам краще на людину накинутися, аніж нормально пояснити.
СерГрей і до чого тут виделки- ложки- майки і труси? У мене виконавець зробила мене "невиїздною"! Теж скажете , що це брехня, і такого бути не може!?
як вас зробили " невиїздною"?
є окреме рішення суду?
покажіть
 
Ужос шо творится ... я даже свою кошку на курсы самообороны отдал)
Вы бы поосторожнее...да и соседей предупредите..ходит информация что в соседнем районе коллекторы изнасиловали соседского пса!!
 
СерГрей, у Дії на паспорті пише: не для виїзду за кордон. На жаль не зроблю фото.
шановна, ви просто не розібрались з ситуацією-в а вводите людей в оману!
Цей напис означає що ви "по телефону" нікуди не виїдите, на кордоні потрібно показати фізично паспорт, а не його зображення в телефоні!!
 
какой вброс) это ж не я наркоманю с надписи в Дии) не для выезда) это для того сделаны чтобы люди не ломились с "цифровым" паспортом и на таможне их не заворачивали, для того что бы брали документ с собой а не только картинку с телефона) такое ощущение что Вы на форуме чтобы стращать людей доведённых до отчаяния какой-то дичью) на паспорте надпись... можливо будуть реалізовувати!... кого? за что? исполнителю не упало ваше майно) я Вам точно говорю) вам надо успокоить нервы) водки там выпить или покурить) выдохнуть и радоваться жизни) мне кажется что вы засланный казачок почему-то)
пысы? так давно на форуме) а иногда загоняйте так нормально)
 
какой вброс) это ж не я наркоманю с надписи в Дии) не для выезда) это для того сделаны чтобы люди не ломились с "цифровым" паспортом и на таможне их не заворачивали, для того что бы брали документ с собой а не только картинку с телефона) такое ощущение что Вы на форуме чтобы стращать людей доведённых до отчаяния какой-то дичью) на паспорте надпись... можливо будуть реалізовувати!... кого? за что? исполнителю не упало ваше майно) я Вам точно говорю) вам надо успокоить нервы) водки там выпить или покурить) выдохнуть и радоваться жизни) мне кажется что вы засланный казачок почему-то)
вы уверены что написали по адресу?
По моему, ваш пост явно адресован не мне ))))
Я про "вброс" написал немного с другим подтекстом...
 
промахнулся) сорян)
ок, бывает-в запале общения-пишешь не тому адресату)
Но я согласен с вами...
Интересная особа, я ей не хамил, максимально вежливо указал на ошибку..
Она мне начала рот затыкать...а могла бы и поблагодарить..
СерГрей, шановний, давайте на цьому припинемо наш діалог. Гарного дня ?
могли б і подякувати, як мені особисто , так і форумчанам... Що відкрили вам очі на ситуацію..
 
Назад
Угорі Унизу