• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Финпром маркет прийшла в дію постанова

  • Автор теми Єгор
  • Дата початку
  • Відповіді 62
  • Перегляди 6K
ок, бывает-в запале общения-пишешь не тому адресату)
Но я согласен с вами...
Интересная особа, я ей не хамил, максимально вежливо указал на ошибку..
Она мне начала рот затыкать...а могла бы и поблагодарить..
тут надо добавить пазл на регистрацию... чтобы отсеивать ккалов) типа такого)
 

Вкладення

  • Untitled - 2.jpg
    Untitled - 2.jpg
    35.9 Кб · Перегляди: 15
товарищи мошенники не сорьтесь)
 
СерГрей, це ви так сприйняли. Я просто хотіла завершити діалог. А ви одразу накинулися на мене...
 
СерГрей, це ви так сприйняли. Я просто хотіла завершити діалог. А ви одразу накинулися на мене...
Шановна, повірте, а краще почитайте ....і ви зрозумієте-як я кидаюсь на каллотварин, що сидять на форумі і займаються дезінформацією...
Я з вами був максимально корректним...
 
СерГрей, я знову щось не так написала! Нормально. Я не займаюся дезінформацією. І я лише припустила, а тут мене одразу камінням засипали.
 
СерГрей, я знову щось не так написала! Нормально. Я не займаюся дезінформацією. І я лише припустила, а тут мене одразу камінням засипали.
так, тому що звикли...такі закидони-це є почерк каллотварин...а ви чітко повиторили ії методичку...
Такі очешуєнні історіі ми тут читаємо постійно-приїхали, відібрали, побили, двері вибили...
Навіщо пишуть-а щоб молодих форумчан налякати..
 
СерГрей, от спасибі! Буду знати хто я!!! В мене самої 3 вп і два суди. Але я, як виявилося, зовсім інша особа чи навіть тварина!!!
 
СерГрей, от спасибі! Буду знати хто я!!! В мене самої 3 вп і два суди. Але я, як виявилося, зовсім інша особа чи навіть тварина!!!
господи! я вам кажу про те що ваша поведінка була СХОЖА!!
Будь ласка , перечитуйте мої дописи декілька разів, зрозумійте..потім відповідайте.
Покажіть-де я вас обізвав ?
 
СерГрей, о, я ще й фантазерка. Давайте завершувати, бо це вже переходить в маразм
давайте..
бажаю вам спокою, розсудливості . без панікерства...вивчайте тему-потім щось стверджуйте і вирішуйте.
все у вас буде добре!
 
СерГрей, у Дії на паспорті пише: не для виїзду за кордон. На жаль не зроблю фото.
Уже писали что паспорт оригинал надо предъявлять а не дию. Поэтому и пишут. Если бы Вы удалили нафиг эту дию то не кипишували
 
І так друзі, у мене запитання: у мене суд на 30.06 і тут я дізнаюся, що по вп змінено виконавця. Це взагалі нормально, законно?
 
Єгор, виконавець державний? У мене така ж фігня. Але я працюю офіційно. Тому одразу зайнялася документами до суд. Якщо у вас є майно- арештують. І можуть реалізувати на погашення заборгованості. У мене немає ніякого майна. Лише картки, рахунки. Я брала в банку довідку, що рахунок цільовий. То я бігала до виконавця через день, щоб розблокувала. І через тиждень вона це таки зробила. Вп відкрито 3.06 , 8.06 я подала документи до суду. 30.06 вже суд.
А в чем суть подачи Вами иска в суд?
 
Єгор, виконавець державний? У мене така ж фігня. Але я працюю офіційно. Тому одразу зайнялася документами до суд. Якщо у вас є майно- арештують. І можуть реалізувати на погашення заборгованості. У мене немає ніякого майна. Лише картки, рахунки. Я брала в банку довідку, що рахунок цільовий. То я бігала до виконавця через день, щоб розблокувала. І через тиждень вона це таки зробила. Вп відкрито 3.06 , 8.06 я подала документи до суду. 30.06 вже суд.
Удачи Вам. Вы победите!
 
Назад
Угорі Унизу