• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фінсфера. Кредит. Хто з ними стикався?

  • Автор теми Tusi4ka
  • Дата початку
  • Відповіді 120
  • Перегляди 10K
Сьогодні погавкався з якимось дзвонілкою від них. Сказав, що зі мною він розмовляти не буде і передає справу в інший відділ.
Погавкався, просто на повишених тонах. бо не давав слова сказати,без матюків
 
Ще хтось дзвонив до однокласниці, а вона забула як назвалися
Доброго дня, як ваші справи с фінсферою, у мене тиша написав один від них тіп, запитав мене як будемо вирішувати питання, я проморозилася, нічого не відповіла, буду чекати, що вони запропонують, це ж вони від мене грошей хочуть ?
 
Доброго дня, як ваші справи с фінсферою, у мене тиша написав один від них тіп, запитав мене як будемо вирішувати питання, я проморозилася, нічого не відповіла, буду чекати, що вони запропонують, це ж вони від мене грошей хочуть ?
Добрий вечір. Взагалі тиша. Не пише ніхто, не дзвонить. Хоча може й дзвонять, але в мене труколер. Раз у 2 неділі приходить смс від них і все.
 
Доброго дня, як ваші справи с фінсферою, у мене тиша написав один від них тіп, запитав мене як будемо вирішувати питання, я проморозилася, нічого не відповіла, буду чекати, що вони запропонують, це ж вони від мене грошей хочуть ?
цього тижня вже наче інший,але пише, а не звонить, я йому написав, що їх суми не платитиму, і пролонгація це явно не є лояльним підходом до клієнта, мовчить ше почекаю до завтра, може щось відпише
 
Добрий вечір. Взагалі тиша. Не пише ніхто, не дзвонить. Хоча може й дзвонять, але в мене труколер. Раз у 2 неділі приходить смс від них і все.
Та щоб у всіх так ?
цього тижня вже наче інший,але пише, а не звонить, я йому написав, що їх суми не платитиму, і пролонгація це явно не є лояльним підходом до клієнта, мовчить ше почекаю до завтра, може щось відпише
Також писав, але проморозила його
 
Доброго вечора.
Досить цікаві вони. Коротше подзвонили сьогодні, сказали, що реструктуризації нема, списання нема,за тіло нема, я пояснив свою ситуацію, людина мене зрозуміла, і відповіла, що я не власник компанії. лише передаю інформцію від керівництва.
на що я відповів, що ви видно дуже молода компанія, і ще не маєте досвід вирішуванню таких питань - він погодився.
Абсолютно культурно розмовляли, просто в кінці казав, що я буду змушений час від час телефонувати Вам цікавитись,як у вас ситуація.
То я не проти - будем спілкуватись, рано чи пізно про шось домовимось
 
Доброго вечора.
Досить цікаві вони. Коротше подзвонили сьогодні, сказали, що реструктуризації нема, списання нема,за тіло нема, я пояснив свою ситуацію, людина мене зрозуміла, і відповіла, що я не власник компанії. лише передаю інформцію від керівництва.
на що я відповів, що ви видно дуже молода компанія, і ще не маєте досвід вирішуванню таких питань - він погодився.
Абсолютно культурно розмовляли, просто в кінці казав, що я буду змушений час від час телефонувати Вам цікавитись,як у вас ситуація.
То я не проти - будем спілкуватись, рано чи пізно про шось домовимось
Ааа, а він мені в вайбері просто знак питання відправив, сором'язливий хлопчина
 
Ааа, а він мені в вайбері просто знак питання відправив, сором'язливий хлопчина
я не відстоюю нічиї і інтереси і не покриваю нічо, але я не можу нічо поганого скзаати про нього, в нас не було жодної суперчки чи наїзду, мою історію, правдиву історію, він зрозумів.
тепер буду далі чекати, з молодою конторою будем боротись )
 
я не відстоюю нічиї і інтереси і не покриваю нічо, але я не можу нічо поганого скзаати про нього, в нас не було жодної суперчки чи наїзду, мою історію, правдиву історію, він зрозумів.
тепер буду далі чекати, з молодою конторою будем боротись )
Я також нічого не кажу про нього поганого, але ці переписки в вайбері ні до чого не приводять, а листів на імейл фінсфера не відправляє думаю рішення від них потрібно буде довго чекати
 
Я також нічого не кажу про нього поганого, але ці переписки в вайбері ні до чого не приводять, а листів на імейл фінсфера не відправляє думаю рішення від них потрібно буде довго чекати
На жаль, він нічо не рішає,принаймні зараз.
якщо колись буде рішати, то сам запропонує..
а так,я так само чекаю, як і ви...
іншого негативу не маю поки що...смс нема, робот теж перестав дзвонити
знову таки,це станом на зараз, що буде далі - я не знаю
 
Вам нема з ким поговорити?
 
Вам нема з ким поговорити?
до чого тут це?
можу з вами теж розмовляти, якщо вам нудно.
я просто описую реальну картину своєї історіїякшо вам щось не подобається - то це ваші особисті питання
 
до чого тут це?
можу з вами теж розмовляти, якщо вам нудно.
я просто описую реальну картину своєї історіїякшо вам щось не подобається - то це ваші особисті питання
Я поставив особисте питання. Вже далеко не перший опис Вашої розмови з гарнітуроголовими.Цікаво про що і навіщо.Який результат цієї безглуздої втрати часу?
 
На жаль, він нічо не рішає,принаймні зараз.
якщо колись буде рішати, то сам запропонує..
а так,я так само чекаю, як і ви...
іншого негативу не маю поки що...смс нема, робот теж перестав дзвонити
знову таки,це станом на зараз, що буде далі - я не з
А у вас це остання шарага до очистки від МФО? просто на форумі ви спеціалістом числитеся, але методи у вас зовсім інші, чи вам подобається з ними спілкуватися, я не розумію, в мене як починають телефонувати шараги, то там дзвінків я за місяць стільки не зроблю ніколи, я щоб від кожного трубку взяла, то мабуть би стала німою отримала довідку, і змусилаб їз тільки листуватися зі мною, бо клієнт став німим ???
 
На жаль, він нічо не рішає,принаймні зараз.
якщо колись буде рішати, то сам запропонує..
а так,я так само чекаю, як і ви...
іншого негативу не маю поки що...смс нема, робот теж перестав дзвонити
знову таки,це станом на зараз, що буде далі - я не знаю
Як ваші справи з Костиком з Фінсфери?
У мене дописався до того, що пішов в блок в, лояльні у мови у них є, якщо ти мать героїня та ВСУ, так і написав, я посміялася з нього, ще той лакальщик ???? Пише, що треба платити, бо все буде по закону ?
 
Назад
Угорі Унизу