• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фінсфера. Кредит. Хто з ними стикався?

  • Автор теми Tusi4ka
  • Дата початку
  • Відповіді 120
  • Перегляди 10K

Tusi4ka

✩ Premium ✩
Реєстрація
12 Січ 2023
Дописи
613
Реакції
293
Бали
443
UAH
1.00
Ваш пол
Женский
Tusi4ka не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
В мене прострочка по кредиту в компанії фінсфера. Вже 4 день. Дістали мою подругу як телефонними дзвінками, так і писаниною в телеграм. Мені теж телефонують, але блок стоїть. Шлють смс такого типу:
Не оплачуючи кредит, Ви порушуєте договір, укладений з компанією, а також законодавство України, а саме статтю 1049 ЦКУ. Це неминуче спричинить юридичну відповідальність!
Скажіть, будь ласка, що це за звірі? В кого як з ними?
 
Під час війни тим більше тепер менше всього потрібно думати про ці шараги.В Україні війна і шліть їх за руським кораблем.
 
Під час війни тим більше тепер менше всього потрібно думати про ці шараги.В Україні війна і шліть їх за руським кораблем.
Та я особо і не думаю за них. Просто цікаво як вони себе ведуть, що від них очікувати
 
Дата реєстрації 25.02.2021. Малолєтки якісь
 
Набридають дзвінками?
1676038151308.png
 
За останній сутки я стільки нових назв шараг тут зустріла ?
Може ви в них одна з перших клієнтів і будете першопрохідцем на форумі
 
За останній сутки я стільки нових назв шараг тут зустріла ?
Може ви в них одна з перших клієнтів і будете першопрохідцем на форумі
в мене вони були також, але так як вони дали на 25 днів без відсотків, то я їм повернув те що і взяв одразу
 
За останній сутки я стільки нових назв шараг тут зустріла ?
Може ви в них одна з перших клієнтів і будете першопрохідцем на форумі
Ну поки про них відгук від мене не самий позитивний. Смс шлють кожні 3 години. До куми дзвонять, пишуть. Доставучі дуже
 
Ну поки про них відгук від мене не самий позитивний. Смс шлють кожні 3 години. До куми дзвонять, пишуть. Доставучі дуже
а кума у вас як контактна особа була вказана в анкеті?
 
Назад
Угорі Унизу