• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ФінХ приїхав до дому

Уляна Підпанюк, прочитайте правила форуму, та публікуйте, будь ласка, теми з інформативним заголовком
 
Уляна Підпанюк, прочитайте правила форуму, та публікуйте, будь ласка, теми з інформативним заголовк
Уляна Підпанюк, прочитайте правила форуму, та публікуйте, будь ласка, теми з інформативним заголовком
Підкажіть де прочитати, я так ледве знайшла щоб написати звернення???
 
Що робити коли приїде незнаю...

Поотрезать им руки сабельной пилой, слить кровь, сжечь и обугленными кочерыжками покормить раков в ближайшей речке.

Можна пустити їх на шашлики)))

Да, да... На шашлыки!
 
Ну как бы у фиников есть отделения. И вот сотрудников могут и напрячь приехать. Но очковать не надо, бо дадут бумагу и всё. Ну или на словах скажут что платить нужно. ИМХО.
 
Обіцяти,не значить одружитись)А якщо серйозно,вони погрожують хто чим може,а раптом налякають
 
Написала в меседжер сьогодні, що приїде до мене в додому. Без образ. Вчора звонила до тата. Що робити коли приїде незнаю... Вони взагалі мають право приїжати??? І що робити коли приїдуть під забор... Я їх точно на подвір'я не збираюсь пускати... Може ви що Підкажіть що з ними робити??????
Под забором их и прикопать...:pardon::pleasantry:
 
Розпочато роботу по стягненню з Вас боргу в примусовому порядку. Сплатіть борг сьогодні. Тел.0442245540
То додому мають їхати, то ще щось, а вот тільки що прийшло ось таке повідомлення...
Люди вам теж таке приходило????
 
Розпочато роботу по стягненню з Вас боргу в примусовому порядку. Сплатіть борг сьогодні. Тел.0442245540
То додому мають їхати, то ще щось, а вот тільки що прийшло ось таке повідомлення...
Люди вам теж таке приходило????
Угу. И шо?
 
Написала в меседжер сьогодні, що приїде до мене в додому. Без образ. Вчора звонила до тата. Що робити коли приїде незнаю... Вони взагалі мають право приїжати??? І що робити коли приїдуть під забор... Я їх точно на подвір'я не збираюсь пускати... Може ви що Підкажіть що з ними робити??????
Для початку заспокоїтись.
Вирішити - що ви хочете.
От я, наприклад для себе вирішив
що їм Бог має все простити..
А моя задача яка?
Допомогти їм з Богом зустрітися.
Відпрацював все, де куди і як.
Потурбувався за їх авто ( є знайомий циган, у того автівки зникають як чекушка в горлі алкаша).
Чекаю.
16 гівноконтор та 4 банки...
Мав же хоть хто приїхати.
По ходу ледве не відправив на зустріч з Господом двух поліцаїв....
Але то таке...
Чекання....
От тільки за 2 роки ніхто не приїхав...
Від слова- зовсім....
 
Всем доброго времени суток! Сегодня к нам домой пришли две женщины,как жаль, что не я вышла ?хотелось бы их увидеть)) принесли письмо, так называемая «Вимога».Мой муж брал в Креди плюс, ну и естественно нет чем отдавать, мы режим снежинок и живем дальше. Я говорю ему это филькина грамота, а он сомневается) как есу это донести?
 
Останнє редагування модератором:
Всем доброго времени суток! Сегодня к нам домой пришли две женщины,как жаль, что не я вышла ?хотелось бы их увидеть)) принесли письмо, так называемая «Вимога».Мой муж брал в Кредит плюс, ну и естественно нет чем отдавать, мы режим снежинок и живем дальше. Я говорю ему это филькина грамота, а он сомневается) как есу это донести?
А хто вийшов??
 
Всем доброго времени суток! Сегодня к нам домой пришли две женщины,как жаль, что не я вышла ?хотелось бы их увидеть)) принесли письмо, так называемая «Вимога».Мой муж брал в Кредит плюс, ну и естественно нет чем отдавать, мы режим снежинок и живем дальше. Я говорю ему это филькина грамота, а он сомневается) как есу это донести?
Ви брали у фін х???
 
Назад
Угорі Унизу