• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ФК Гелексі (Кешинский) анульовано ліцензії

Adios

Перевірений
Реєстрація
17 Лип 2021
Дописи
10,163
Реакції
15,350
Бали
3,765
UAH
388.06
Ваш пол
Мужской
Adios не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
На засіданні 22 грудня 2022 року Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив рішення про анулювання всіх наявних ліцензій для ТОВ "ФК "ГЕЛЕКСІ" (ЄДРПОУ 41229318) на підставі власної заяви ТОВ "ФК "ГЕЛЕКСІ".
На підставі отриманих документів ТОВ "ФК "ГЕЛЕКСІ" виключено з Державного реєстру фінансових установ.


Крім того:
На підставі власної заяви анульовано усі наявні ліцензії:
  • ТОВ "ГАЛИЦЬКА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ" (ЄДРПОУ 40656091);
на підставі власних заяв анульовано ліцензію на надання послуг з фінансового лізингу:
  • ТОВ "ГВАДІАНА КАПІТАЛ" (ЄДРПОУ 43495716);
  • ТОВ "ЛІАРД ФІНАНС" (ЄДРПОУ 43575707);
  • ТОВ "ФК "МАДРИД" (ЄДРПОУ 42951405);
  • ТОВ "ФК "МОНБЛАН ФІНАНС" (ЄДРПОУ 44413938);
  • ТОВ "ФК "МОТУС АНТЕ" (ЄДРПОУ 40952794).
На підставі власної заяви ТОВ "ФК "СІТІ ФІНАНС" (ЄДРПОУ 39508708) анульовано ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.

Також
Національний банк виключив з Державного реєстру фінансових установ:
  • ПТ "ЛОМБАРД ЗЛАТОПІЛЬ" (ЄДРПОУ 40529092);
  • ТОВ "ФК "КРЕДІ ФІНАНС" (ЄДРПОУ 41542109);
  • ТОВ "ФК "РЕЙН" ( ЄДРПОУ 44072865);
  • ТОВ "ФК "МАЙНФОРТ" (ЄДРПОУ 44093801);
  • ТОВ "ФК "ФІНТЕХ" (ЄДРПОУ 42120932);
  • ТОВ "СТАЛЬ ТА ФІНАНСИ БЕНК" (ЄДРПОУ 39410359).
З Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги, виключено ТОВ "ПРОМАГРОЛІЗИНГ-УКРАЇНА" (ЄДРПОУ 37768114).
Джерело Восьми небанківським фінансовим установам анульовано ліцензії, вісім установ виключено з реєстрів
 
Надеюсь, что не сплывут они. Я о том, что утопили одну КАЛпанию а всплыло потом две. Надеюсь, что какой-то начальник или лучше того, директор какой-то КАЛпании читает этот пост или статью на сайте НБУ и делает выводы, что нужно с людьми по человечески относиться, не быть дармоедами и чм*шниками. А пора бы уже давно изучить этикет делового общения и взаимодействия и понимать, что на той стороне провода тоже люди и у них семьи и космические проценты пора бы умерить а не с каждым разом повышать.
 
Надеюсь, что не сплывут они. Я о том, что утопили одну КАЛпанию а всплыло потом две. Надеюсь, что какой-то начальник или лучше того, директор какой-то КАЛпании читает этот пост или статью на сайте НБУ и делает выводы, что нужно с людьми по человечески относиться, не быть дармоедами и чм*шниками. А пора бы уже давно изучить этикет делового общения и взаимодействия и понимать, что на той стороне провода тоже люди и у них семьи и космические проценты пора бы умерить а не с каждым разом повышать.
Ні, такого не буде. Навіть якщо читає.

На сайті є ті самі кали і вони тільки сміються з цього.
Але ж цікаво. Ці чорти ніколи не йшли на поступки в закритті боргу, вели себе як бидло. Цікаво як буде зараз.
 
Надеюсь, что не сплывут они. Я о том, что утопили одну КАЛпанию а всплыло потом две. Надеюсь, что какой-то начальник или лучше того, директор какой-то КАЛпании читает этот пост или статью на сайте НБУ и делает выводы, что нужно с людьми по человечески относиться, не быть дармоедами и чм*шниками. А пора бы уже давно изучить этикет делового общения и взаимодействия и понимать, что на той стороне провода тоже люди и у них семьи и космические проценты пора бы умерить а не с каждым разом повышать.
самое интересное, что они толком и не судились за просроченніе долги... то есть кому то "повезёт" купить пакет договоров
 
Эти чмoшнuкu из тех кто мне не звонит, не пишет, ничего не предлагает вообще. По моему куда то продали, но и новые не беспокоят. Ну и я их тоже соответственно. Я даже забыл про них когда составлял план выхода из своей МФОшной ямы. Оставим до послевоенных времен, как впрочем и всех остальных :):):):)
 
Эти чмoшнuкu из тех кто мне не звонит, не пишет, ничего не предлагает вообще. По моему куда то продали, но и новые не беспокоят. Ну и я их тоже соответственно. Я даже забыл про них когда составлял план выхода из своей МФОшной ямы. Оставим до послевоенных времен, как впрочем и всех остальных :):):):)
Скоріш за все, продали до кредит експрес
 
Вчера звонил им , хотел договориться закрыть за тело +%, не хотят , тело 3тыс , они требуют 6900гр, говорят что у них таких акций нет
 
Вчера звонил им , хотел договориться закрыть за тело +%, не хотят , тело 3тыс , они требуют 6900гр, говорят что у них таких акций нет
Це зараз немає.
А через декілька місяців будуть.
Мені он при тілі в 5000 вимагають 10к, тож певно почекаю
 
На засіданні 22 грудня 2022 року Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив рішення про анулювання всіх наявних ліцензій для ТОВ "ФК "ГЕЛЕКСІ" (ЄДРПОУ 41229318) на підставі власної заяви ТОВ "ФК "ГЕЛЕКСІ".
На підставі отриманих документів ТОВ "ФК "ГЕЛЕКСІ" виключено з Державного реєстру фінансових установ.






Також

Джерело Восьми небанківським фінансовим установам анульовано ліцензії, вісім установ виключено з реєстрів
Які приємні новини))) дякую) нажаль , нове г...о буде) а так, добре))!
 
Це зараз немає.
А через декілька місяців будуть.
Мені он при тілі в 5000 вимагають 10к, тож певно почекаю
Похожая ситуация, кстати говоря в моём случае срок исковой давности 3 года уже прошёл, а Кредит Экспресс всё равно стабильно раз в неделю названивает.
 
Назад
Угорі Унизу