• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ФОП рахунок, ліміт ДРОРМ

  • Автор теми Lxmuliar
  • Дата початку
  • Відповіді 5
  • Перегляди 384

Lxmuliar

Форумчанин
Реєстрація
10 Гру 2018
Дописи
57
Реакції
26
Бали
2,590
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Lxmuliar не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт.Потрібна допомога.
Відкрив ФОП рахунок в ПУМБ в травні, є в наявності виконавче провадження 10200 грн. (закрите без виконання), але ще до війни основні дебетові картки не були арештовані. Після відкриття рахунку ФОП, діє обмеження на рахунок на суму 10200. Виконавець каже, що згідно рішення кабміну зі всіх рахунків банки мають автоматично знімати арешти, вона нічого не може зробити. Подзвонив до свого банківського менеджера в банку, він подав заявку на розблокування, але прийшла відповідь:
У клієнта відсутні арешти ДВС - у клієнта ліміт ДРОРМ, який автоматично наклався на рахунок при відкритті, взявши інформацію з реєстру. Такий ліміт закривається лише видаленням запису з державного реєстру обтяжень рухомого майна або наданням клієнтом повідомлення про відкриття рахунку у вивонавчу службу для проставлення печатки, дати, ПІБ та підпису державного виконавця та через 7 каленжарних днів ліміт закривається.
Мені потрібно оплатити податки до 20го числа з рахунку, але на рахунку залишилося тільки 11 тис і платежі не проходять.
Рухомого майна не маю.
Хто знає, що робити в такому випадку?
 
мабуть пробувати звертатися все ж до реєстраторів, вони мали б перевірити дану інформацію по Вас.
або спитайте допомоги у юристів тут на сайті
 
мабуть пробувати звертатися все ж до реєстраторів, вони мали б перевірити дану інформацію по Вас.
або спитайте допомоги у юристів тут на сайті
Я дзвонив до виконавця, вона нічого не може зробити, і банк нічого не може зробити. Замкнуте коло.
 
а у Вас який виконавець? приватний??
Державний виконавець.Банк каже, що вона має зняти цей ліміт видаливши запис з реєстру. Виконавець взагалі нічого не робить, каже дзвоніть тому хто надіслав провадження. Адвокат каже, що вона мала зняти арешти зі всіх рахунків, коли закривала провадження, але каже, що загалом вони цього принципово не хочуть робити
 
Державний виконавець.Банк каже, що вона має зняти цей ліміт видаливши запис з реєстру. Виконавець взагалі нічого не робить, каже дзвоніть тому хто надіслав провадження. Адвокат каже, що вона мала зняти арешти зі всіх рахунків, коли закривала провадження, але каже, що загалом вони цього принципово не хочуть робити
ну якщо державний виконавець, то він це зробити має (по скільки я знаю), бо державні реєстратори доступи до реєстрів мають, тому треба з ним розбиратися, але краще спитайте юристів з сайту
 
Назад
Угорі Унизу