• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

форвард не вгамується ніяк пише різні смс

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 5
  • Перегляди 808

Iren7777

Форумчанин
Реєстрація
11 Лис 2021
Дописи
501
Реакції
151
Бали
913
UAH
4.04
Ваш пол
Женский
Iren7777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора шановні форумчани як я вже писала маю два кредити в форвард по рекстуризації перейшли вони мені ще з русский стандарт. На данний момент є просрочка з початку війни. пропонували мені знижку, списання але в мене не було можливості зробити оплату. по одному прислали вимогу. я вже про це писала. декілька днів назад почала дзвонити від них еапб і вимагати кошти по оплаті. але я хочузапитатися не про це, вчора мені банк на вайбер прислав смс такого змісту; вітаємо, ви не сплатили свій борг і не скористалися акційними пропозиціями по врегулюванню проблемної ситуації. Ви несете відповідільність за наслідки, які скоро настануть. з повагою Форвард Банк
 
Вітаємо. Ви попали на саму звичайну смс розсилку, яка не має ніякої юридичної сили. За наслідками якої, нехай вони йдуть слідом за російським кораблем. З повагою Демон з форуму АК
 
дякую Вам!!! просто вже цей банк хапуга ніяк не закриється. і так вже скільки грошей зїв це один жах
У меня был кредит на ноутбук в руЗЗком стандарте. Они продали диджи финанс(вроде), те пару смс прислали о смене кредитора и сдулись и снова кому-то или продали, или отдали а те влепили ИНН. Я снёс его и забыл и больше ничего не слышно а ноутбук остался у меня, я им частенько даже пользуюсь
 
Назад
Угорі Унизу