• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фото з паспортом

Не хочу никого задеть, но многие, на мой взгляд, неправильно реагируют на угрозы рассылки фотоколлажа. Вступают в переписку, начинают ссылаться на законы... Зачем? Им все равно. Или платите все их хотелки, или не отвечайте ничего(ну,максимум, ответ,, Та рассылай, если делать нечего"). Так же, попытки предугадать придёт коллаж окружению или нет... Смысл гадать, если на это повлиять никак её сможете?
 
У Вас хіба не закриті соціальні мережі?
Чи Ви установлювали на телефон якусь програму від мфо?
Чи у вайбері не змінили налаштування?
Тут лоторея, у мене не було жодної фотографії в соц. мережі, але був терор дзвінками на роботі, причому 2 рази, спочатку і через рік, коли прийшов 1 ВНН.
А на роботу хто дзвонив??
 
Не знаю, автомат, тупо читал текст, фирму не называли. Шеф через киберполицию еле еле через 3 дня заблокировал.
Такий розуміючий у вас керівник, Ви як пояснювали?? Дуже бобсь цих дзвінків
 
Такий розуміючий у вас керівник, Ви як пояснювали?? Дуже бобсь цих дзвінків
Первый раз пронесло,, второй раз уволилится просил, думал, что звонить перестанут. Но потом решил свои связи задействовать. Писал в полицию, киберполицию, даже кажется в сбу обращался. Еле придурков угомонили. После этого, 2 смс в месяц. И всё, окружение уже не трогают. 4 ИН, сношу в суде.
 
Первый раз пронесло,, второй раз уволилится просил, думал, что звонить перестанут. Но потом решил свои связи задействовать. Писал в полицию, киберполицию, даже кажется в сбу обращался. Еле придурков угомонили. После этого, 2 смс в месяц. И всё, окружение уже не трогают. 4 ИН, сношу в суде.
Це що за шарага?
 
Первый раз пронесло,, второй раз уволилится просил, думал, что звонить перестанут. Но потом решил свои связи задействовать. Писал в полицию, киберполицию, даже кажется в сбу обращался. Еле придурков угомонили. После этого, 2 смс в месяц. И всё, окружение уже не трогают. 4 ИН, сношу в суде.
А це через скіль часу прострочки??? Такий тиск був?? І які мфо вліпили инн??заблокували вам рахунок на ЗП
 
Добрий день бачу Ви держслужбовець, я теж , скажіть чи накладали арешт на ЗП??? Чи дзвонили на роботу??
Які у вас мфо і прострочки???
Дуже переживаю
Ніякі арешти!! Лише пусті погрози, просрочка вже в деяких МФО більше 3 місяців... Саме більше головної болі доставляє маніфорю звонить всім!! Навіть кого я особисто не знаю
 
Такий розуміючий у вас керівник, Ви як пояснювали?? Дуже бобсь цих дзвінків
Я своему сказала мошенники и он все понял, девочки на роботе меня тоже поддержали. Соучредитель мне сказал не переживать и идти работать и все звонки и сообщения в вайбере блокировать, и не общаться со звонилками
 
Ніякі арешти!! Лише пусті погрози, просрочка вже в деяких МФО більше 3 місяців... Саме більше головної болі доставляє маніфорю звонить всім!! Навіть кого я особисто не знаю
А на роботу Вам дзвонили?? Мані4ю я закрила ще на 7 день прострочки бо вони відбиті на всю голову
Я мала на увазі не арешт , а блуванея або списання цих 20% з ЗП, і ИНН , чи це роблять пізніше , в мене теж +/- 2/2,5 місяці прострочок
Було 28 мфо, зараз є ще 13 ?
 
Питання не по темі:ви маєте їх номер щоб зв'язатися через вайбер?
Доброго вечора, прислали смс у вайбер з вимогою до кінця дня закрити кредит і фото мого селфі з паспортом і погрожують з завтрашнього дня розсилати всім родичам, сусідам і колегам смс!!! Чи реально надсилають фото і вимоги, чи просто смс??
 
Мне вот так было.И пока только мне.К+ или Евоши сделали.Прислали 13.06. Пока только мне.
Вот же петердасты!
Мне как-то раз тоже написали, что разошлют фото всем подряд, даже тем, кого я не знаю. Написали фио этих людей, их должности, а я потом думала, кто все эти люди?)))
Не хочу никого задеть, но многие, на мой взгляд, неправильно реагируют на угрозы рассылки фотоколлажа. Вступают в переписку, начинают ссылаться на законы... Зачем? Им все равно. Или платите все их хотелки, или не отвечайте ничего(ну,максимум, ответ,, Та рассылай, если делать нечего"). Так же, попытки предугадать придёт коллаж окружению или нет... Смысл гадать, если на это повлиять никак её сможете?
Вот да
Я прочитала и сразу в блок
 
Не хочу никого задеть, но многие, на мой взгляд, неправильно реагируют на угрозы рассылки фотоколлажа. Вступают в переписку, начинают ссылаться на законы... Зачем? Им все равно. Или платите все их хотелки, или не отвечайте ничего(ну,максимум, ответ,, Та рассылай, если делать нечего"). Так же, попытки предугадать придёт коллаж окружению или нет... Смысл гадать, если на это повлиять никак её сможете?

Блокировать єто телефонное г..............о
 
Скинули мені отаку хрінь.
Там мій ідентифікаційний, адреси проживання у якомусьв кладенні, і фото, яке могли зтягнути х соц мереж, так як паспорт я ніде у них не світив.

Вон. Там зовсім тово? Це ж чистої води зізнання у порушенні закону про захист персональної інформації.


Screenshot_20210713_170534.jpg

При чому смс прийшло з їх брендованого номера. То б то в смс пише єврогроші :)
 
У меня они в полном игноре, угрожают периодически но ничего не делают, кроме периодических звонков и смс нескольким родным. Только игнор вас спасет)))
Скинули мені отаку хрінь.
Там мій ідентифікаційний, адреси проживання у якомусьв кладенні, і фото, яке могли зтягнути х соц мереж, так як паспорт я ніде у них не світив.

Вон. Там зовсім тово? Це ж чистої води зізнання у порушенні закону про захист персональної інформації.


Переглянути вкладення 96056
При чому смс прийшло з їх брендованого номера. То б то в смс пише єврогроші :)
Ну их недавно ложили мордой в пол, как видишь работают дальше, так что в сторону закона не смотрите) Только игнор)
 
Тому соц мережі треба видаляти, писав я це вам у вашій темі у самих перших повідомленнях
Та на колажі з моїм фото з соцмереж - плювати. Тож ще більше підтверддує що вони шахраї. А от заяву я на них таки катну ще одну. Тут хоч докази є.
 
Bodyka228, смс, пожалуйста, публикуйте текстом
 
Bodyka228, смс, пожалуйста, публикуйте текстом
Ой, Вибачте будь ласка. Доречі не треба на ви. Я не старий, не дворянин і не бог щоб мені на ви говорити. Всі ми рівні в не залежності від статусу і походження :)
 
Назад
Угорі Унизу