• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Гарантійний лист від CreditPlus для погашення боргу. Вірити чи ні?

  • Автор теми Viter
  • Дата початку
  • Відповіді 41
  • Перегляди 4K

Viter

Читач
Реєстрація
29 Сер 2022
Дописи
19
Реакції
1
Бали
278
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Viter не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи правильно складено гарантійний лист від Кредіт Плюс?
Є сумніви, що спишуть всі нарахування. Запропонували сплатити 60% від тіла кредиту з повним списанням, тобто 15000. Брала 25000.
По такому листу можна сплачувати?
 

Вкладення

  • DDB5EA7C-4194-46CC-BD40-5B0CC50F238C.jpeg
    DDB5EA7C-4194-46CC-BD40-5B0CC50F238C.jpeg
    114.4 Кб · Перегляди: 241
Всім добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи правильно складено гарантійний лист від Кредіт Плюс?
Є сумніви, що спишуть всі нарахування. Запропонували сплатити 60% від тіла кредиту з повним списанням, тобто 15000. Брала 25000.
По такому листу можна сплачувати?
Доброго дня. Мені так само присилали схожий лист з пропозицією закрити менше,ніж за тіло. Але це не являється гарантійним листом. Пишіть їм на почту і вимагайте гарантійний лист,де буде прописана повна сума до закриття, дата,до якої потрібно внести кошти, реквізити для оплати. І що в разі сплати вказаної суми компанія не буде мати до вас претензій,кредит буде закрито,і вони зобов'язуються видати довідку про відсутність заборгованості
Всім добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи правильно складено гарантійний лист від Кредіт Плюс?
Є сумніви, що спишуть всі нарахування. Запропонували сплатити 60% від тіла кредиту з повним списанням, тобто 15000. Брала 25000.
По такому листу можна сплачувати?
Вибачте,не ознайомився з вкладенням. Можете закривати за цим документом
 
Доброго дня. Мені так само присилали схожий лист з пропозицією закрити менше,ніж за тіло. Але це не являється гарантійним листом. Пишіть їм на почту і вимагайте гарантійний лист,де буде прописана повна сума до закриття, дата,до якої потрібно внести кошти, реквізити для оплати. І що в разі сплати вказаної суми компанія не буде мати до вас претензій,кредит буде закрито,і вони зобов'язуються видати довідку про відсутність заборгованості

Вибачте,не ознайомився з вкладенням. Можете закривати за цим документом
Я по такому закривав, на наступний день надали довідку про закриття, все ок.
 
Доброго дня. Мені так само присилали схожий лист з пропозицією закрити менше,ніж за тіло. Але це не являється гарантійним листом. Пишіть їм на почту і вимагайте гарантійний лист,де буде прописана повна сума до закриття, дата,до якої потрібно внести кошти, реквізити для оплати. І що в разі сплати вказаної суми компанія не буде мати до вас претензій,кредит буде закрито,і вони зобов'язуються видати довідку про відсутність заборгованості

Вибачте,не ознайомився з вкладенням. Можете закривати за цим документом
Дуже дякую за відповідь!)
 
Останнє редагування:
Всім добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи правильно складено гарантійний лист від Кредіт Плюс?
Є сумніви, що спишуть всі нарахування. Запропонували сплатити 60% від тіла кредиту з повним списанням, тобто 15000. Брала 25000.
По такому листу можна сплачувати?
Они не обманывают и не кидают.
 
Але вони відмовляються надіслати листа Укрпоштою. Кажуть, що можуть лише на ел.пошту. Що робити в такій ситуації?
Платите по электронке. Все кто так платил закрывали кредит.
 
Вы знаете на личном опыте? Закрывали у них после просрочки по гарантийному письму?
Я в них без гарантійного по оплаті частинами закривав на 5 місяців і все добре , не кинули.
Умови закриття по телефону обговорили тільки.
 
Тело закрывали? Частями?
Тіло 15к + 2к % , якби закривав одним платежем, % списали. Кредит брав до війни закривав перед тим як вони відновили нарахування %. Самі запропонували, я погодився
 
Доброго вечора я також закривала мені прислали на телефон і емейл листа про те що в мене є зобовязання і так далі і якщо я до певного часу зроблю оплату договір буде закрито. сума тіла я зробила оплату і мені на наступний день прислали довідку що кредит закрито і претензій немає
 
Доброго вечора я також закривала мені прислали на телефон і емейл листа про те що в мене є зобовязання і так далі і якщо я до певного часу зроблю оплату договір буде закрито. сума тіла я зробила оплату і мені на наступний день прислали довідку що кредит закрито і претензій немає
дякую за відповідь. А в кредитній історії на УБКІ Ви потім перевіряли? Вони дійсно закрили Ваш кредит?
 
Хочу зосередити вашу увагу.
Є поняття "документ" та "засвідчений намір", а є "я вірю" та "проканало".
Я говорю суто про юридичну сторону.
"В мене спрацювало та не надурили" - це не зовсім сфера права)
 
я туди рідко заходю щоб не нервуватись від нарахувань. але здається закритий
я закривала в 2021 році
 
Всім добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи правильно складено гарантійний лист від Кредіт Плюс?
Є сумніви, що спишуть всі нарахування. Запропонували сплатити 60% від тіла кредиту з повним списанням, тобто 15000. Брала 25000.
По такому листу можна сплачувати?
Здравствуйте, я по такому закрывал только за тело и все норм, прислали справку о закрытии в убки все норм. А кого слушать это уже ваше дело можете слушать тех кто говорит что это не является гарантийным письмом, по сути так и есть, но главное итог закроют или не закроют. Поэтому по сути решать все равно вам.
 
Всім добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи правильно складено гарантійний лист від Кредіт Плюс?
Є сумніви, що спишуть всі нарахування. Запропонували сплатити 60% від тіла кредиту з повним списанням, тобто 15000. Брала 25000.
По такому листу можна сплачувати?
Так, закривала по такому листу, того ж дня все було закрито і пропонували взяти новий кредит. Наступного дня інформація про сплату вже була в УБКІ.
 
Назад
Угорі Унизу