• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Гарантійний лист від СВС.

Терентій Нікіфорович

Я був у неї першим, а вона розбила моє серце...
Команда форуму
Модератор
Реєстрація
23 Кві 2020
Дописи
17,313
Реакції
44,016
Бали
5,915
UAH
13.50
Ваш пол
Мужской
Терентій Нікіфорович не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Коротко про головне - надсилають від імені кредитора туфту.

В кінці минулого місяця мені стало сумно. Хотілось розрядки і розмов. Я відкрив смс і остання була саме від СВС. Щось там про суд, позор і інша гидота. Передзвонив їм для уточнення деталей. Розмовляла зі мною мила дівчинка. Культурно, ввічливо, без жодних наїздів. Пообіцяла що надасть гарантійний лист від кредит каси. Яка раніше ніколи не надавала жодних толкових листів.
Через пару днів Оля передзвонила і сказала, що лист вже в мене на електронній пошті. Я був максимально здивований.

І так сам лист прикріплений до повідомлення.
Яким він має бути можете подивитись ТУТ.
1. Надіслано було з пошти Гугл.
2. Немає печатки закладу. В моєму випадку - каси. Та і взагалі обійшлися без печаток.
3. Знайти цей лист нереально, оскільки відсутній вихідний номер.
4. Для 100% впевненості, та і для хохми, я відправив цю гарантійку в касу. Вони теж посміхнулись. Адже хто цей заступник, який підписав лист - вони не вкурсі.

До чого веду - листи, які зараз надсилають різні приємні (або неприємні) дівчатка і тільки дівчатка, бо хлопчики, які в них працюють за своєю натурою більш схожі на жінок, ніж дівчатка є нічим іншим, ніж звичайний спам під гарним соусом. Сплачуючи за таким недолистом Ви можете не просто погасити тільки частину відсотків, а і зробити пролонгацію.
Про можливість закриття боргу з таким листом нічого не хочу писати, оскільки на мою особисту думку - 100% на.... надурять.
 

Вкладення

  • 0324-7795 Кондратенко.pdf
    372.7 Кб · Перегляди: 75
Норма. Іншої відповіді я не чекав.
Якби вони скинули гарантійку - я б навіть заплатив зпереляку. А так все стабільно.

Тема виключно для любителів платити по незрозумілим папірцям... Може побачать схоже і задумаються.
 
Норма. Іншої відповіді я не чекав.
Якби вони скинули гарантійку - я б навіть заплатив зпереляку. А так все стабільно.
від кредит каси не бачив гарантійних, насправді))
а так то мати справу з ланкою кал-мфо - ну таке.. припустимо, скидає кал гарантійку ніби то від імені мфо (по договору доручення), а в базі мфо немає такої гарантійки. як в ситуації в темі
 
Назад
Угорі Унизу